SeVeCeKSeN BöYLe SeV.

M

Misafir

Forum Okuru
SeVeCeKSeN BöYLe SeV.
Senin keyif aldıklarından benim her zaman keyif almam gerekmediği ihtimalini düşünerek sev beni.
Kışları,seni kışın sevmeye başladığım için sevdiğimi anlayarak kışın gelmesine öfkelenmeden sev beni.
En beğendiğin yemeği yaptıktan sonra,onu yerken erkeğinin beğenisini kazanmış kadının zaferini hissederek ye, sana yaptığım yemeği.
Kötüde olsalar, sırf birlikte geçirdiğimiz için oralardan sev birlikte yürüdüğümüz yolları.
Kalabalıklarıda sev.
Hatırla birlikte o kalabalıkların içinde trafikte sıkıştığımızı.
Kimseyi farketmediğimiz günleri...
Ogünden sonra kalabalıkları sevdiğimi düşünerek sev beni.

Söyleyeceğimi zannettiğin sözcükleri söyleyerek söyleyeceklerimi ipotek altına almadan sev beni.
Her daim güvenerek,ama hiç gitmeyeceğimi sanarak değil her an gidecekmişim gibi sev beni.
İyi olduğuma emin olsan bile nasıl olduğumu merak ederek sev beni.
Nazlandığımı anlasan da şımart beni.
Senden başkasına şımarmayacağımı bilerek nazlandır beni.

Zorlandıklarımı benim için kolaylaştırmadan, ama omuz vererek sev beni.
Aşkı sende yaşadığımı, senle birlikteyken anlayarak sev beni.
Gittiğimde artık sadece önümdekileri yaşayabileceğimi düşünerek seni geride bırakmak istemediğimi anlamaya çalışarak sev beni.
Sorgulamadan, şüpheye düşmeden, sınırlar koymadan,özgürlüğümü kısıtlamadan sev beni.
Kırgınlıklardan sonra beyaz bir sayfa açtığımı,
ama başka beyaz sayfalar açmak istemediğimi hissederek sev beni.

Soğukta üşüyecek,sıcakta terleyecek kadar...
Seninle gittiğimiz yerlere bensiz gittiğinde "yanımda olsaydın keşke"diyecek kadar.
Meyve tabağındaki meyvelerin kötüsünü yiyip iyisini bana bırakacak kadar sev beni.
Çok sevdiğim çikolatayı sadece seninle paylaştığımı anlayacak kadar çok sev beni.
Yapmak istediklerim sana ters gelsede sırf ben çok istiyorum diye yüreklendirecek kadar çok sev beni.
Yanlış anlatsam da,doğrusunu anlayacak ve yüzüme vurmayacak kadar sev beni.
Dahası; kimseyi sevmediğim kadar sevdiğimi bilerek sev beni...

ALINTI

Geri