gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Seven Hill 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Seven Hill 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu Seven Hill 2012
    Günlük yaşamında rahat, eğlenceli ve sportif giyinmeyi sevenler için yepyeni parçalar hazırlayan marka; bayanlarda kazak, kot ve etek erkeklerdeyse kot ve gömlek kombinlerine oldukça sık yer vermiş. Yeri geldiğinde ciddi ve oturaklı görünen marka, bu tarz giyimlerde ise; kumaş pantolonları ve kazakları birbiriyle uyum içinde kullanmayı başarmış.

Koleksiyonu yakından incelemenizi ve en yakın Seven Hill mağazasına uğramanızı tavsiye ediyorum. Tahmin ettiklerinizden çok daha iyi ve trendy ürünlerle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

Seven Hill 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu Merhaba modayı yakından takip eden hanımlardan Bayan 2012 Sonbahar Kış Koleksiyonu modellerini paylaşmasını bekliyorum
  2. 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu Hep 2012 modasından model istemişler bende hem 2012 istiyorum hem de 2013 modasını istiyorum sizden hanımlar :)
  3. Calzedonia 2012  Sonbahar-Kış Koleksiyonu...

Calzedonia 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu...

Calzedonia Sonbahar-Kış Lookbook Calzedonia Sonbahar-Kış Koleksiyonu Calzedonia'nın yeni sezon çorap ve taytlarına bayılacaksınız.Soğuk ve serin havalar geldi, çizme, elbise ve çorap sezonu açıldı. Yaz boyu bronz bacaklarımızla taçlandırdığımız eteklerimizi artık desenli ve renkli çoraplar süsleyecek.Calzedonia bu sezon için puantiyeli, zig-zaglı, yıldızlı ve kareli çorapların yanında,...
  4. 2012-2013 Topshop Sonbahar Kış Koleksiyonu Karşınızda

2012-2013 Topshop Sonbahar Kış Koleksiyonu Karşınızda

Bu konu; Elie Saab 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Topshop bu kış için daha çok deri ağırlıklı tasarımlara ağırlık vermiş. Yeşil, bordo ve bej tonlarının yoğunlukla kullanıldığı koleksiyonda deri ceketlerin yanısıra parkalar, asker temalı kaban ve ceketler göze çarpıyor. Bu spor tarzın yanında pırıltılı elbiseler ve diz altı etekler de...
  5. Alexa Dash 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Alexa Dash 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Bu konu; Alexa Dash 2013 kış koleksiyonu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, artık havalar soğudu ve kışlıklar birer ikişer gardroplarda ki yerlerini aldı. Kışlık yazlık ayırımızın varsa şu sıralar yazlıkları ayıklayıp kaldırıyor, kışlıkları gardroplara yerleştiriyor olmalısınız. Biz de bu soğuk havaları fırsat bilerek 2013 kış modasını ayağınıza getirmeye devam ediyoruz. 2013...

Sayfayı Paylaş