gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Seven kıskanırmış öyle mi!!!

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Merak ediyorum kıskanma huyu bizde neden var. İnsanoğlu hakikaten içi dışı kötü bir yaradılmış. Yaradılmışlar içinde en kötüsü insan. Kıskancız, kindarız, fesatız, her tür kötülük var içimizde ön tanımlı. Belki de işte sınanma da bu olsa gerek. Sınanıyoruz ve pek çoğumuz bu sınavda sınıfta kalıyoruz. Örneğin kıskançlığı baz alacağım şimdi ben. Kıskançlık dersinden çakan kaç kişi var el kaldırsın.:)
    Seven erkek ya da seven kadın illa ki sevdiğini kıskanmak zorunda mıdır? Bizim toplumumuzda şöyle bir yargı hakim, eğer sevdiğini kıskanmıyorsan sen onu yeteri kadar sevmiyorsun. Yalan. Seviyorum kardeşim seviyorum da kıskanmıyorum işte ottan çöpten nedenlerle. Ben kendime ve sevdiğime güveniyorum. Bu kadar güvenirken neden:) aşırı kıskanayım da hayatı ikimize zehir edeyim ki ?
    Kıskançlık eğer önü alınmazsa gerçekten tehlikeli olabilir. Bakın ülkemizde her yıl kaç kadın eşinin kıskançlıkları yüzünden şiddete maruz kalıyor ya da öldürülüyor.
    Ne demişler bir şeyin azı karar, çoğu zarar
    Lütfen siz de ilişkilerinizi gözden geçirin. Bakalım sizin kıskançlık dereceniz ne kadarmış..

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kıskançlık güvensizliktir bence...Eğer güvensizlik varsa devam etmenin de bir anlamı yoktur..

Seven kıskanırmış öyle mi!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeveN mi? GüvenMeyen mi?

SeveN mi? GüvenMeyen mi?

sizce seven insan mı daha coK Kıskanır? gğvenmeyen insan mı daha coK kıskanır?? sizceeee?
  2. Yurtseven Kardeşler - Kıskanır

Yurtseven Kardeşler - Kıskanır

söyleyemem seni çok sevdiğimi duymasın olurya mecnun kıskanır ruhuma işleyen güzel kokunu bilmesin olurya güller kıskanır aşkımız uğruna çöle düştüğünü bilmesin belki leyla kıskanır canımdan bir parça can oluşunu duymasın ne olurrr ANNEM kıskanır sen oldukça benim yaşadığımı gücenir bilmesin ruhum kıskanır uğrunda bir ömür vadettiğimi duymasın olur ya ecel kıskanır aşkımız uğruna çöle...
  3. Hakan Peker - Seven Gider Mi

Hakan Peker - Seven Gider Mi

Zaman zaman akıl bu işte geliyor gidiyor Durum vahim gönül ne der bu işe kapılıp gidiyor Sonumu soramadım kimselere Soramadım danışamadım Çözemedin beni hissedemedin Yanıma yanaşamadın Ah gider mi seven gider mi Birgün döner mi unutamadım Ah be dertli gönül bu dertli Neden kaderle yarışamadın Canım çeker seni kimi zaman aman Tutamam uçuyor Başım dönüyor ah yine başa dönüyor Boşuna direniyor...
  4. Vaktinden önce zekat verilebilir mi?

Vaktinden önce zekat verilebilir mi?

İsteyen bir kişi zekatını vaktinden önce verebilirmi?Sorusuna yanıt olarak sizlere gerekli olan bilgileri aktarıyorum Oruç ve hac ibadetlerinde olduğu gibi zekat konusunda da kamerî ay hesabı uygulanır. Zekatın farz olması için nisap miktarı malın üzerinden bir kamerî yılın geçmesi gerekir. Buna rağmen mal sahibi dilerse vakti gelmeden önce de zekatını verebilir. Geçmişte verilmemiş olan...
  5. Seven kadin her seyi yapar mi?

Seven kadin her seyi yapar mi?

anal seven kadınlar seven kadın ne yapar Seven kadin her seyi yapar mi? Müzik sona erdi. Mum son demlerini yasiyor. Erkek yavas yavas kenara kaykiliyor ve basi yastiga düsüyor. Evet, onun istedigi gibi bir cinsel iliski sona erdi. Ilk önce erkek kadini sonra da kadin erkegi dudaklari ile mutlu etti....

Sayfayı Paylaş