Seven kizin romani...

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
Seven kizin romani...
lise sonda bizim arkadaslarin yeni bi arkadasi gelmisti bizim okula daha lise birdi ama görur görmrz asik olmustum.hergun arkadaslarla toplanip onlara gidioduk oturmaya bu bahaneyle bizde arkadas olmustuk tabi.hergun gidip gelirken olanlar oldu tabi cikmaya basladik.gercekten cok mutluydum cunku onunda beni sevdiginden emindim.6 ay boyunca cok mutlu bi sekilde yasadik ama 6. ayin sonunda ayrildik tabi o baskasiyli cikmya baslamis ben ise bunu duyunca intihar ettim ama olmadi ölemedim hastenede kurtardilar onun icin herseye katlanirdim ama o bunu anlamadi.daha sonra benle tekrar baristi ve tek amaci benimle oynamakmis benle dalga gecti ve tekrar ayrildi ve su an baskasini seviyo ama yine benle barismak istedi bende salak gibi yine kabul ettim sevdigim icin adaha 2 gun önce cikioduk ama 2 gundur ne mesajlarima cvp veriyo,ne telefonlarimi aciyo yine birakti beni ne yapicam bilmiyorum ama onu unutmak icin tek yolum ölum hergun aglamaktan biktim ölum benim tek kurtulusum ama tek dilegim insallah o da benim onun icin cektigim acilarin aynisini o da benim icin sevsin insallah sevdigi kizla asla birlesemez.bana bisey olursa bilsinki tek sorumlu o............

Geri