gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Seven kizin romani...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

lise sonda bizim arkadaslarin yeni bi arkadasi gelmisti bizim okula daha lise birdi ama görur görmrz asik olmustum.hergun arkadaslarla toplanip onlara gidioduk oturmaya bu bahaneyle bizde arkadas olmustuk tabi.hergun gidip gelirken olanlar oldu tabi cikmaya basladik.gercekten cok mutluydum cunku onunda beni sevdiginden emindim.6 ay boyunca cok mutlu bi sekilde yasadik ama 6. ayin sonunda ayrildik tabi o baskasiyli cikmya baslamis ben ise bunu duyunca intihar ettim ama olmadi ölemedim hastenede kurtardilar onun icin herseye katlanirdim ama o bunu anlamadi.daha sonra benle tekrar baristi ve tek amaci benimle oynamakmis benle dalga gecti ve tekrar ayrildi ve su an baskasini seviyo ama yine benle barismak istedi bende salak gibi yine kabul ettim sevdigim icin adaha 2 gun önce cikioduk ama 2 gundur ne mesajlarima cvp veriyo,ne telefonlarimi aciyo yine birakti beni ne yapicam bilmiyorum ama onu unutmak icin tek yolum ölum hergun aglamaktan biktim ölum benim tek kurtulusum ama tek dilegim insallah o da benim onun icin cektigim acilarin aynisini o da benim icin sevsin insallah sevdigi kizla asla birlesemez.bana bisey olursa bilsinki tek sorumlu o............

Seven kizin romani... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GÜl Kiz

GÜl Kiz

Genç adam, hergün işe giderken, yolunun üzerindeki, güllerle dolu bahçeye bakmadan geçemezdi. Her sabah o rengarenk güller, içini neşeyle, sevinçle dolduruyordu. Günler geçtikçe güllere bakan gözleri, bahçedeki eve takılmaya...
  2. Minyatür Kiz

Minyatür Kiz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Dayi Kizi...

Dayi Kizi...

rüyada dayı kızı görmek dayı kızı rüyada kızını görmek hala kızını hala Daha yirmi bir yaşındaydı üç kardeştiler evin tek kızıydı bir yıl olmuştu nişanlanalı Sevdiğine kavuşacaktı güzel bir yuvası boy boy çocukları olacaktı Aile büyükleri gelmişti iki ay sonrası için söz kesmişler düğünümüz olacaktı Herkes bir işin ucundan tutuyordu herkeste ayrı bir telaş Kimi çeyiz hazırlıklarına yardım...
  4. kiz

kiz

Kız Mülke nail olmaya, menfaatli araziye, ticarette kazanca yahut bir işte karşılaşılacak olan güçlüklere delalet eder.Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır. Rüyasında kız çocuğu gören kişi, birçok dertten sonra mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Güzel bir kız çocuğu...
  5. Davut Güloğlu - Seven Sevene

Davut Güloğlu - Seven Sevene

Güzeller sever nazı yaylalar sever yazı Dünyanın hali böyle tavşanı sever tazı Kantar sever darayı mikrop sever yarayı Tanır mı ondan başka zengin sever parayı Güve sever tahtayı imam sever meftayı Beşiğinden mezara doktor sever hastayı Bahçe sever yağmuru fırıncılar hamuru Kara sevdalı gibi manda sever çamuru Huylu sever huyunu soylu sever soyunu Siyasiler de sever vatandaşın oyunu Deli sever...

Sayfayı Paylaş