gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Seven Kocanın Duası

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Kocasından şikayetçi melekler dkkat ,aslında kocanız sizin için okadar güzel bir dua ediyorki ,kimse yapmaz bu duayı kıymetini bilin eğerki bu duayı yapıyorsa kocanız bilinki sizi çok çok çok seviyor demektir.:D:D:D

Hep birlikte AMİN diyoruzzzzz

Seven Kocanın Duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut Güloğlu - Seven Sevene

Davut Güloğlu - Seven Sevene

Güzeller sever nazı yaylalar sever yazı Dünyanın hali böyle tavşanı sever tazı Kantar sever darayı mikrop sever yarayı Tanır mı ondan başka zengin sever parayı Güve sever tahtayı imam sever meftayı Beşiğinden mezara doktor sever hastayı Bahçe sever yağmuru fırıncılar hamuru Kara sevdalı gibi manda sever çamuru Huylu sever huyunu soylu sever soyunu Siyasiler de sever vatandaşın oyunu Deli sever...
  2. karısını çok seven erkeğin duası...

karısını çok seven erkeğin duası...

ALLAH'ım, onun başı ağrımasın benim ağrısın.. O üşümesin , ben üşüyeyim... O aç kalmasın , ben kalayım... O üzülmesin, ben üzüleyim... Onun canı sıkılmasın, benim sıkılsın... genç yaşta o dul kalmasın,ben kalayım :nono::nono::nono::nono::nono::nono:
  3. Seven Kadın..

Seven Kadın..

düşünceli resimler Kadın severse melekler; Çünkü her erkek bilir ki, KADINLAR YÜREKTEN SEVER…. Erkekler sevgide yoksunluk yaşamazlar, çocuk gibi olurlar buna rağmen de adam gibi görülmek isterler. Tüm kadınlar erkeklerin ilgi alanındadır hiçbir ayrım yapmazlar. Çocuğu yetiştiren annedir ve özellikle erkek çocukları “aslan oğlum” pohpohlamasıyla büyürler, anneleri şımartır onları ve...

Sayfayı Paylaş