gebe
?

SeveN mi? GüvenMeyen mi?

1. Seven

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Güvenmeyen

oy sayısı 0
    0,0%
  3. İkiside

oy sayısı 1
    50,0%
  4. Ben Kıskanmam:D

oy sayısı 1
    50,0%
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

SeveN mi? GüvenMeyen mi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

sizce seven insan mı daha coK Kıskanır? gğvenmeyen insan mı daha coK kıskanır??

sizceeee?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: SeveN mi? GüvenMeyen mi?
    Ne seven insan ne de karşısındakine güvenmeyen insan...

Kendine güveni olmayan kıskanır...

(Kıskançlığın fazla derecesindekiler için söylüyorum kimse alınmasın sakın)

3. şirine

şirine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: SeveN mi? GüvenMeyen mi?

ikiside=))

SeveN mi? GüvenMeyen mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Hakan Peker - Seven Gider Mi

Hakan Peker - Seven Gider Mi

Zaman zaman akıl bu işte geliyor gidiyor Durum vahim gönül ne der bu işe kapılıp gidiyor Sonumu soramadım kimselere Soramadım danışamadım Çözemedin beni hissedemedin Yanıma yanaşamadın Ah gider mi seven gider mi Birgün döner mi unutamadım Ah be dertli gönül bu dertli Neden kaderle yarışamadın Canım çeker seni kimi zaman aman Tutamam uçuyor Başım dönüyor ah yine başa dönüyor Boşuna direniyor...
  3. Seven kıskanırmış öyle mi!!!

Seven kıskanırmış öyle mi!!!

Merak ediyorum kıskanma huyu bizde neden var. İnsanoğlu hakikaten içi dışı kötü bir yaradılmış. Yaradılmışlar içinde en kötüsü insan. Kıskancız, kindarız, fesatız, her tür kötülük var içimizde ön tanımlı. Belki de işte sınanma da bu olsa gerek. Sınanıyoruz ve pek çoğumuz bu sınavda sınıfta kalıyoruz. Örneğin kıskançlığı baz alacağım şimdi ben. Kıskançlık dersinden çakan kaç kişi var el...
  4. Seven kadin her seyi yapar mi?

Seven kadin her seyi yapar mi?

anal seven kadınlar seven kadın ne yapar Seven kadin her seyi yapar mi? Müzik sona erdi. Mum son demlerini yasiyor. Erkek yavas yavas kenara kaykiliyor ve basi yastiga düsüyor. Evet, onun istedigi gibi bir cinsel iliski sona erdi. Ilk önce erkek kadini sonra da kadin erkegi dudaklari ile mutlu etti....
  5. sevmek mi sevilmek mi??

sevmek mi sevilmek mi??

sevmek mi ? sevilmek mi ? siz hangi aşkı tercih ederdiniz melekler . Sevmek mii sevilmek mii melekler ben sevgim ikimizde yeter diyenlerdenmisiniz yoksa ben sevmesem de o sevsin değer versin diyenlerdenmisiniz bana göreee ikisi de kötü gerçi de yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal cinsinden anlayacağınız sevmek mi sevilmek mi işte bütün mesela bu...

Sayfayı Paylaş