sevenler bugün uygulamaya başlasın!!!!!

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
sevenler bugün uygulamaya başlasın!!!!!
Kızlar var mısınız bugunden uygulamaya:)
Aşkımızı canlı tutmak herbirimizin istegidir fakat zaman zaman monotonlastıgını düşündüğünüz anlarda bunları uygulamaya geçin:D
İstedikten sonra bunları uygulamak aslında hiçte zor birsey degil:dil: önemli olan ufak tefek seyler belki ama iliskiyi sağlam tutmak icin bir o kadarda GEREKLI.............

:salıncak::annem:
Sık sık SENI SEVIYORUM VE SANA IHTIYACIM VAR DEMEYI UNUTMAYIN

ASK SIIRI YAZIN

YAGMURDA EL ELE YURUYUN

RADYODAN ONUN ICIN SARKI ISTEYIN

RUJ YADA TRAS KREMI ILE AYNAYA "SENI SEVIYORUM" YAZIN.

CANTASINA, CUZDANINA YA DA YASTIGININ ALTINA KUCUK ASK NOTLARI SAKLAYIN

KAHVALTIDA KALP SEKILLI TOSTLAR YAPIN
GAZETENIN KISISEL BOLUMUNE ASK NOTLARI YAZIN
SURPRIZ HAFTASONU TATILI HAZIRLAYIN

AJANDASINDAKI UZAK TARIHLERE IKINIZ ICIN RANDEVULAR YAZIN

ONA AYAK MASAJI YAPIN

ROMANTIK MUZIK CD'SI KOYUN VE DANS EDIN

BIRBIRINIZDE EN COK SEVDIGINIZ 10 OZELLIGIN LISTESINI YAPIN
VE BUNU GOZE GORUNECEK BIR YERE KOYUN

ARABASINI YIKAYIN VE KONSOLUNA ASK NOTU BIRAKIN

BIR GECELIGINE OTELDE KALIN

HER "MERHABA"VE HOSCAKAL"I KUCAKLAYARAK YA DA OPEREK MUHURLEYIN

YER YA DA MEKAN UMURSAMADAN ARA SIRA ONA GOZ KIRPIN

IKINIZIN GUZEL BIR RESMINI CUZDANINIZA KOYUN

IS YERINE SEKER, YIYECEK, RESIM VE ASK NOTLARI ILE DOLU BIR MORAL PAKETI GONDERIN

SALONUN ORTASINDA PIKNIK YAPIN

BEKLENMEDIK ILTIFATLAR YAPIN

BOYNUNA KOCAMAN BIR OPUCUK KONDURARAK ONU SASIRTIN

ROMANTIK BIR YEMEK HAZIRLAYIN VE EN IYI PORSELENLERINIZDE SERVIS YAPIN

IKINIZIN APTAL BIR FOTOGRAFINI CEKIN VE CERCEVELETIN

BIR KULAH DONDURMAYI PAYLASIN

FIRTINA CIKTIGINDA BIRBIRINIZE SIKI SIKI SARILIN

EN SEVDIGI SEKERI MONTUNUN CEBINE SAKLAYIN

SANKI BIRBIRINIZI BIR AYDIR GORMUYORMUS GIBI DAVRANIN

BULASIKLARI BIRLIKTE YIKAYIN, SONRA BIRBIRINIZIN ELLERINE KREM SURUN

SIZIN ICIN YAPTIGI VE SIZIN SIRADAN KABUL ETTIGINIZ HERSEY ICIN KUCUK TESEKKUR NOTLARI YAZIN

GEREKTIGINDE OZUR DILEYIN

HER GUNU SON GUNUNUZMUS GIBI YASAYIN

ASIK OLDUGUNUZ GUNU UNUTMAYIN VE SIK SIK ANIN

ONA, ONU ANLADIGINIZ SOYLEYIN

BIRBIRINIZI TAHRIK EDIN

IC GUZELLIGINI OVUN

ONA HERKESIN ONUNDE SEVGINIZI GOSTERIN

KAHVALTIYI SEVDIGINIZIN YATAGINA GOTURUN

BIRBIRINZE IYI GECELER OPUCUGU VERIN

ASK GUNLUGU TUTUN VE OZEL ANLARINIZI YAZIN

ONA IHTIYAC DUYDUGU SEVGIYI GOSTERIN

(BUNLARI ZATEN YAPIYORUM DIYEN VARMI ARANIZDA YADA BUGUN BEN SUNU YADA BUNU UYGULUYCAM DIYEN......., HAYDI BAYANLAR VARMISINIZ KOCALARI BUGUNDEN SASIRTMAYA)

HERKESE ASKLI, SEVGILI,SAYGILI, EGLENCELI, SAGLIKLI VE MUTLULUK DOLU ILISKILER DILERIM ........

Son düzenleme:
çok güzel paylaşım sağol ben bunların hepsi olmasada içlerinde yaptıklarım çok bunları huy edinmek ve her zaman yapmamız gerektiğini düşünüyorum pelin abla sende yapıyosundur kesin adam sana hasret sen ona izinde onları çok mutlu etmeliyiz biliyorsun

Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacim var demeyi unutmayin

ask gunlugu tutun ve ozel anlarinizi yazin

ona ihtiyac duydugu sevgiyi gosterin
her "merhaba"ve hoscakal"i kucaklayarak ya da operek muhurleyin...

bunlar gibi birçoğunuda yapıyorduk ama şimdi uzağız ama asla biz olmaktan vazgeçmedik...çok güzel konu tşkler...uygulayın kızlar gerçekten aşkınızı büyütüyo:tik:

ben yapıyorum dedim ama not hiç yazmamıştım izin dönüşü 2 not yazdım birini cüzdanına birinide eşofmanının cabine koydu bulmuş eşim çok mutlu oldu saklamış notları sizde yapın çok mutlu olur eşiniz bence...

HERKESE ASKLI, SEVGILI,SAYGILI, EGLENCELI, SAGLIKLI VE MUTLULUK DOLU ILISKILER DILERIM ........ öncelikle bunun için ve yazdığın öneri dolu yazın için teşekkür ediyorum ben hepsini olmasada büyük bi çoğunluğunu eşime yapmaya çalışıyorum ama bazen hayat istediğimiz gibi gitmediği için sohbet bile edemediğimiz günlerimiz oluyo bazen hiç birini yapmıyorum ama sana söz bundan sonra daha çok dikkat edicem yapmaya çalışıcam kendim eşim ve kızım için emeğine yüreğine sağlık canım benim

gerçekten çok güzel bi yazı....
bana gelince burdakilerin birçoğunu yapıyorum not yazmakta dahil ama işin güzel tarafı eşimde bana yapıyo karşındaki insan yapmasa biyerde pes edersin çünkü ben yapmaya devam ediyorum eşimde bana en sevdiğim şeyde ben gevşeklik yaptığımda eşim yapıyo utanıp kendime geliyorum
gerçekten eşime aşığım evlilik aşkı öldürür deselerde eşiminde bana aşık olduğuna eminim kıskananlar çatlasın benim adıma mutlu olanlarda allah bin kat güzelini nasip etsin

Sık sık seni seviyorum ve sana ihtiyacim var demeyi unutmayin

bence bazı şeylerin fazla sık söylenmesi onun değerini yitirmesine neden oluyo anlamı kalmıyo sıradan geliyo ama yinede duymak güzel
ben yazdıklarının çoğunu yaparım romantik bir insanım ama eşim fazla yapmaz...yapıyorum bıkmadan öğrensin diye ama nerdee....birazda yapı meselesi herkes romantik olacak diye bişey yok

Geri