gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevenler İçin Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevenler İçin Sözler arıyorum ben hep ayrılık sözleri felan veriyorsunuz birde biz sevenleri düşünsenize yahu:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevenler İçin Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Sevenler İçin Aşk Sözleri

İşte Sevenler İçin Aşk Sözleri

Sevenler İçin Aşk Sözleri, Sevenler için güzel sözler, Sevenler için bu yazımızda en güzel aşk sözlerini sunuyor ve diliyoruz ki sevenler asla ayrılmasın ve her seven, sevgisine karşılık bulsun. İşte Melek'ler, size ve sevdiklerinize en güzel sözler. -Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz....
  2. Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri

Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkı Sözü Özcan Deniz Sevenler İçin Şarkısının Sözleri Özcan Deniz Sevenler İçin Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Özcan Deniz'in Sevenler İçin adlı şarkısının sözlerini bu yazımızda Özcan Deniz hayranları için ve siz melek'lerimiz için paylaşıyoruz. Perdeleri kapat, sevgime tanık istemem Işığı söndür gel otur yanıma konuş. Ergeç anlaşacağız başka...
  3. Sevenler için En Güzel Etkileyici Sözler

Sevenler için En Güzel Etkileyici Sözler

En Etkileyici Sözler, En Güzel Etkileyici Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda aşık arkadaşlarımız için, birbirinden güzel aşk sözleri sunuyor ve sevdiğini etkilemek isteyenleri bu yazımızda ki en güzel etkileyici sözler ile başbaşa bırakıyoruz. Hayata Bir Adım daha yaklaştım Seninle, Tutnca Ellerini hayata Bağlanırım Sevgilim, Sen hayatı Bana öğrettin Kalbime Sevmeyi...
  4. Sevenleri İçin Tanrı İstemezse Şarkısının Sözleri

Sevenleri İçin Tanrı İstemezse Şarkısının Sözleri

Tanrı İstemezse Şarkısı Sözleri Tanrı İstemezse Şarkı Sözleri Sevgili melekler, Müslüm Gürses tarafından ilk kez seslendirilen Tanrı İstemezse Şarkı Sözleri ile karşınızdayız :) Tanrı istemezse yaprak düşmezmiş Tanrı istemezse insan ölmezmiş Sen tanrımısın beni öldürdün Eşime dostuma beni güldürdün Vicdanının sesini dinle bak ne diyor Sesin için bir can bir can ölüyor Allah öldürür...
  5. Kırmızı İle İlgili Sözler kırmızıyı sevenler için

Kırmızı İle İlgili Sözler kırmızıyı sevenler için

Kırmızı İle İlgili Sözler Kırmızı İle İlgili Güzel Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda kırmızı rengi sevenler için birbirinden hoş ve değişik kırmızıyla ilgili sözler sunuyoruz ve kırmızı ile ilgili güzel sözler isteyen tüm arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. -Ya kırmızı gülden ayrı yaşamalı, yahut dikenin acılarını...

Sayfayı Paylaş