gebe
  1. büşran

büşran Forum Okuru

severek ayrılanlar:......

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında büşran tarafından paylaşıldı.

deli gibi sevdiğim halde ona katlanamadiğim için ayrıldım onla da onsuz da olmıuyoooooooo:argue:

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm çok üzüldümm allah yardım etsin zoooor üzülme demiycem çünkü nasıl birşey olduğunu çok iyi biliyorum bizde ayrıldık sırf ailesi istemiyo diye :(

3. büşran

büşran Forum Okuru

evet üzülmemek elde değil canm sen naptın durumlar nasil:(

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    katlanamadığın içinmi :/ dön bence ya acı cekmektense

5. büşran

büşran Forum Okuru

bende inat var dönmem yalvarmalı:(

severek ayrılanlar:...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Severek Ayrilmak....

Severek Ayrilmak....

severek ayrılmak sözleri severek ayrılma mesajları ayrılıp hala sevenler için sözler Severek ayrılmak, tel örgüye takılarak pantolonunu yırtmaktır. Severek ayrılmak, ulaşılmaz aşkların tartışılmaz üstünlüğüdür. Severek ayrılmak, "Sen benim erişilmezim, vazgeçilmezim, unutulmazımsın" diyenlerin dayandıkları bir payandadır. Severek ayrılmak, ulaşılmaz yıldızların parlaklığının...
  2. Nilüfer - Ayrılanlar İçin

Nilüfer - Ayrılanlar İçin

Yollarımız burada ayrılıyor Artık birbirimize iki yabancıyız Ne kadar acı olsa Ne kadar güç olsa Her şeyi evet her şeyi unutmalıyız Hiç yaşamamışçasına, hiç sevmemişçesine Unutursun o günlerimizi gecelerimizi 0 günlerce gecelerce sevişmelerimizi Her kederin tesellisi bulunur İnsan ne kadar sevse unutabilir Mevsimler gelir geçer Yıllar geçer Sen de unutursun bir gün gelir Her şeyi evet...
  3. severek ayrılanlar!!!

severek ayrılanlar!!!

Varlığıyla dünyaları ayaklarınıza alacak kadar mutluluğu size daim eden sevgilinizi ya kaybederseniz? Onsuz yapabilir misiniz? Ne kadar mutlu olursunuz? Bazen insan elindekilerin değerini varken anlamak yerine illa ki yokluğunu görüp yokluğunun acısını çekmeden farkına varamıyor. Ne kadar kötü ki bizim aslında en büyük mutluluğumuz diye dillendirdiğimiz hayatımızın baş köşesinde bir oyuncu...

Sayfayı Paylaş