gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgi ile ilgili şiirler yazarsanız çok sevinirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar gününüz sevgiyle dolsun diyor ve az biraz sevgi dolu şeyler okuyalım ve yazalım diye sizden Sevgi ile ilgili şiirler yazmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgi ile ilgili şiirler yazarsanız çok sevinirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgi ile ilgili şiirler süper şiir süper

sevgi ile ilgili şiirler süper şiir süper

Kişi sevdiğiyle olmak ister!.Sevdiğinin hâliyle hâllenir… Sevgisi kadarıyla, onunla yaşar!. Sevginin ne olduğunu tam olarak bilemediğimiz için, çoğunlukla, “beğeni” ile “sevgi”yi birbirine karıştırırız.. “Beğeni” yanında “sahip olma” arzusuyla açığa çıkar!. Bir nesneden hoşlandığında, beğendiğin şeye sahip olmak ve üzerinde tasarruf edebilmek arzusuyla yaşarsın… Bu...
  2. Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler

Ümit İle İlgili Şiirler istiyorum sizden ne olur yazın
  3. Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Arkadaşlar bana Namazla İlgili Güzel Sözler yazarsanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlarım, eşime namaz kılmasını söylüyorum evet biraz etkileniyor ama yetersiz kalıyor ona namaz kılmanın güzelliğini farklı dillerle anlatmak istiyorum bu yüzden de sizden Namazla İlgili Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum ki bende ona bu sözleri okuyayım. Hayırlı günler...
  4. İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

2012 İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Sevgili melekler, şurda okulların açılmasına fazla bir zaman kalmadı. İlköğretim okullarında bildiğiniz üzere okulların ilk haftası ilköğretim haftası olarak kutlanır. O hafta içinde haftanın anlam ve önemini belirten konuşlmalar yapılır, şiirler okunur. Biz de o hafta içinde şiir okumak isteyen minik meleklerimiz...
  5. sarıkamışla ilgili şiirler yazar mısınız

sarıkamışla ilgili şiirler yazar mısınız

Melekler merhaba.Şu sıralar Sarıkamış şehitleri çok gündemde, yürüyüşler yapılıyor, anma törenleri yapılıyor. Ben de sizde eğer varsa Sarıkamış şehitleriyle ilgili şiirler istiyorum..

Sayfayı Paylaş