gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgi Kadehleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Eşinizle,sevgilinizle geçirdiğiniz akşamlar bu kadehlerle aşk dolu olacak :) Birbirinden güzel ve her zevke uygun kadehler var. :) Kırmızı güllerle çevrili, sade ve beyaz güllerle süslenmiş... Çeşit bol. Ben çok beğendim.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hepsi de çok şıkmış teşekkürler canım :)

Sevgi Kadehleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zarif kadehler

zarif kadehler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kadehler asıklara........

kadehler asıklara........

birbirinden güzel kadehler özel bir gecede romantizm havasına özellllllll:oyy:
  3. Kadehler

Kadehler

kadehler Özel bir akşam yemegimi verceksiniz yada eşinizle baş başa bir yemek mi yiyeceksiniz bu kadehler o özel geceye ayrı bir hava katcak hadi bakalım meleklerim yemekleri hazırlayın kadehleriniz masanıza koyun güzel bir gün geçirin :minik:
  4. Kadehten mumluk :)

Kadehten mumluk :)

kadehten mumluk Meleklerim hepimiz çok beğenerek mutfak eşyaları alırız mesela çok şık bir kadeh takımı..Aldığınız kadehin takımı bozuldu artık kullanamıyorsunuz bir köşede duruyor mu?Buyurun o kadehi ne yapabiliriz öğrenelim.(Ben böyle bir kadehimin içine sıvı mumlar oluyor ondan koydum içine de rengarenk boncuklar attım çok beğenildi. :D )

Sayfayı Paylaş