gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

***sevgi nedir***

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Eylül 2008
  2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: ***sevgi nedir***
    Konu Resimli Aşk Şiirleri bölümüne taşınmıştır..

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ***sevgi nedir***

canım sagoll

***sevgi nedir*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri

Azerice Aşk ve Sevgi Sözleri

bu konu azeri aşk sözlerine yer vermektedir. Azeri dilinde aşk ve sevgi sözleri ile birlikte mesajlar arıyorsanız sizlere en anlamlı romantik sözlerden oluşan Azeri aşk mesajlarını paylaşıyoruz. Bezen 1 deyqe 1 gune beraberdir, bezende 1 gun bir deyqeye.Zamani deyerli olan tek sey senin menim yanimda oldugun anlardir!!! Ureyim umulmayan yaralarla bash edemezken bir shirin Ask...
  2. sevgi ne demektir ?

sevgi ne demektir ?

sevgi ne demek?sevgi nedir?sevgi ne anlama gelir?
  3. Burak Kut "Sevginin Her Hali" Albümü Tanıtımı Ekim 2013

Burak Kut "Sevginin Her Hali" Albümü Tanıtımı Ekim 2013

burak kut sevginin her hali, burak kut yeni albüm, burak kut haberleri Sevgili melekler, Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Burak Kut, yepyeni bir albümle sevenleriyle buluşuyor. "Sevginin Her Hali" isimli EP formatındaki 4 yeni şarkıdan oluşan albüm, Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanıyor. 9 Ekim'de müzik marketlerde yerini almaya hazırlanan albümün çıkış şarkısı...
  4. Eşinize/Sevdiğinize Sevginizi Nasıl Göstermelisiniz?

Eşinize/Sevdiğinize Sevginizi Nasıl Göstermelisiniz?

sevgi nasıl gösterilir, sevgi nasıl anlatılır, sevgi nasıl ispatlanır Sevgili melekler, kimimiz duygularımızı göstermekte zorlanırız. Duygularımzıı dilimize dökmek zor gelir. Bazılarımız ise bu konuda daha rahattır. "Seni seviyorum" demek onlar için gayet kolaydır. Aslına bakarsanız sevgi sözcüklerinden ziyade yapılan davranışlar çok daha etkilidir. Eğer siz de sevdiğinize...
  5. bu nedirr

bu nedirr

merhaba.erkek arkadasmla sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık ama kesınlıkle boşalma filan olmadı üstüme veya içime. bir gün sonra adet oldum ve adetim 3 gün sürdü ilk defa böle bişey oluyor sebebi ne bunun hamilelik mi yoksa sevgilimden gelen sudan mı hamile kaldım yoksada adetim kesildi

Sayfayı Paylaş