Sevgi sözcükleri facebook

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Sevgi sözcükleri facebook
En güzel sevgi sözcükleri
Güzel sevgi sözcükleri facebook
2012 sevgi sözcükleri

Facebook sevgi sayfalarını daha doğrusu sevgi sözcükleri ile ilgili oluşturulmuş sayfaları dolaştım ve aşağıdaki sözcükleri, sevgiyi ifade eden hemde en iyi ifade eden cümleleri toparladım meleklerim. Bu sözcükleri msn, face ve her yerde kullanabilirsiniz. Hatta mesaj olarakta gönderebilirsiniz :D:D
490054d99b10fc4ea0.jpg

- Seni özlemek acı çekmekse o acıyı severek çekiyorum, seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum, sana tutkun olmak ölmekse al sana canımı veriyorum.

- Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen...

- Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

- Sevenin gözyaşları denize döküldüğünde dalgalar sahile şu imzayı atar .......... Seni Seviyorum

- Sen içimde büyüyen heves, zamana tutsak olan umutsun. sen bana hayat veren nefes ve olabildiğine mutluluksun!

- Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum, gün batımında esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliğindeki inci tanesi kadar özelsin.

- Gecenin ayazında hasretinin yağmuru vuruyor yüreğime ama üşümüyorum biliyorumki yüreğimdesin canım....

- Sevmek ellerini tuttuğumda dertleri unutmaksa gözlerine baktıkça mutlu olmaksa seni öptüğümde heyecan duymaksa o zaman seni seviyorum...

- Sarı giyer güneş olursun. Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun. Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

- Dışarda yağmur kalbimde rüzgar seviyorum seni dağlar kadar. Yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin sıcaklığın var..

- Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde bir ateş bazende gözlerimden akan bir yaşsın ama sen her zaman benim küçücük kalbimde çok büyük bir parçasın.

- Ben buzlu mermerler üstünde kaymasını bilmesemde, deli kanlı yüreğimle sevmesini bilirim canözüm.

- Sev seni seveni dağlarda çoban olsa bile... Sevme seni sevmeyeni Mısır'da sultan olsa bile...

- Mutlu olmak istiyorsan sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan ömrünü vereceksin.

- Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

- Denizi olmayan bir şehirde bir başka sever insan tıpkı denize olan hasreti gibi tutkundur sevgine işte bende bu şehirde öyle tutkunum sana...

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice

Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler

Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak...

Paylaşmanın asaletini hiç bir zaman bencilliğin çirkinliğine tercih etme,ve öyle bi arkadaş seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için çoktan ölmüş olsun.....

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı.

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Güller hep ellerinde açsın, ama dikenleri batmasın.Sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.Mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek..ne de geçen zaman seni unutmaya yetecek..bırakıp gittim diye unuttum sanma...zaman alışmayı öğretir unutmayı ASLA

Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz.

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer...

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun...

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada...

Geri