gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sevgi sözleri kısa ve öz

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kısa ve öz sevgi sözleri 2012 sevgi sözleri kısa kısa sevgi sözleri

Ahh sevgi ahh... Bazen öyle seversiniz ki karşınızdakini ( erkek yada kadın herneyse işte ) ona olan aşkınızı kelimelerle ifade etemeyeceğinizi düşünürsünüz. Daha doğrusu beyninizde bu kelimeler bir türlü toplanıp ta cümle haline gelemez melekler. İşte biz o kelimeleri topladık ve cümle, sevgi sözcükleri haline hatta cümlecikleri haline getirdik. Hadi bakalım :)
    - Seni özlemek acı çekmekse o acıyı severek çekiyorum, seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum, sana tutkun olmak ölmekse al sana canımı veriyorum.

- Uykudan uyandığına pişman eden dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan tatlı bir rüyasın sen...

- Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

- Sevenin gözyaşları denize döküldüğünde dalgalar sahile şu imzayı atar .......... Seni Seviyorum

- Sen içimde büyüyen heves, zamana tutsak olan umutsun. sen bana hayat veren nefes ve olabildiğine mutluluksun!

- Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum, gün batımında esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliğindeki inci tanesi kadar özelsin.

- Gecenin ayazında hasretinin yağmuru vuruyor yüreğime ama üşümüyorum biliyorumki yüreğimdesin canım....

- Sevmek ellerini tuttuğumda dertleri unutmaksa gözlerine baktıkça mutlu olmaksa seni öptüğümde heyecan duymaksa o zaman seni seviyorum...

- Sarı giyer güneş olursun. Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun. Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

- Dışarda yağmur kalbimde rüzgar seviyorum seni dağlar kadar. Yüreğim yanar gözlerim ağlar içimde sadece senin sıcaklığın var..

- Sen bazen dudağımda bir gülücük yüreğimde bir ateş bazende gözlerimden akan bir yaşsın ama sen her zaman benim küçücük kalbimde çok büyük bir parçasın.

- Ben buzlu mermerler üstünde kaymasını bilmesemde, deli kanlı yüreğimle sevmesini bilirim canözüm.

- Sev seni seveni dağlarda çoban olsa bile... Sevme seni sevmeyeni Mısır'da sultan olsa bile...

- Mutlu olmak istiyorsan sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan ömrünü vereceksin.

- Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

- Denizi olmayan bir şehirde bir başka sever insan tıpkı denize olan hasreti gibi tutkundur sevgine işte bende bu şehirde öyle tutkunum sana...

Sevgi sözleri kısa ve öz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serseri Sözleri kısa ve öz

Serseri Sözleri kısa ve öz

Kısa ve öz aynı zamanda anlamlı serseri sözleri veriyoruz arkadaşlarım. Serserilik yapmyın ama :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη...
  2. karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa

karşılıksız sevgi sözleri kısa karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa Bizi ziyaret eden beyler ve bayanlar, karşılıksız sevgi sözleri kısa mesajlar arayan üyelerimiz, işte size 2012 karşılıksız sevgi sözleri kısa örneklerimiz :) Sevgisine karşılık bulamayan herkese gelsin. Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni...
  3. Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012

Kısa Öz Aşk Sözleri 2012 en güzel sözler 2012 istiyorum aşkıma söyleyeceğim de onu mutluluk delisi etsin istiyorum :)
  4. Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

Düşündürücü Mesajlar Kısa Düşündürücü Mesajlar En Güzel Düşündürücü Mesajlar Sevgili melekler, bu bölümümüzde sizlerle en son paylaştığımız sıradan kısa mesaj sözleri ardından bu konumuzda da kısa düşündürücü mesajlar ile karşınızdayız. Karşınızdakine bir şeyler anlatmak istiyor ve bunu biraz dolaylı yoldam anlatmak istiyorsanız düşündürücü mesajlar tam size göre.. Buyrun......
  5. Kısa ve Öz En Güzel Sözler

Kısa ve Öz En Güzel Sözler

bu konu anlamlı kısa sözlere yer vermektedir. Kısa ve anlamlı en güzel sözleri arıyorsanız şimdiye kadar fazla duyulmamış sözleri sizler için bir araya getirdik. Facebook ve msn iletelerinizde istediğinizi alıp paylaşmak serbest:D:D Gerçek bir dost, bir arkadaş; iki gövdede yaşayan tek bir ruhtur... Düşünmeden öğrenmek vakit kaybından başka birşey değildir... Dostluk en kuvvetli bağdır,...

Sayfayı Paylaş