gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

sevgi sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

sevgi sözleri sevgi sacan sözler [​IMG]
    ? Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

? Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla işte o zaman aşıksın demektir..

? Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun...

? Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

? Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

? Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar Yalnız Uçar.

? Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.

? Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

? Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

? Allahım beni öyle bir sonbahar ayazı öldür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamazsın...

? Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun... Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

? Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

? Özgürlük düşlerde değil ,kendi kendimize yükselttiğimiz çitlerin ardındadır

? Uzaklıklar Küçük Sevgileri Yok Eder, Büyükleri Yüceltir. Tıpkı Rüzgarın Mumu Söndürüp Ateşi Yükselttiği Gibi.

sevgi sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgi Sözleri...

Sevgi Sözleri...

içinde melek geçen sözler içinde melek geçen güzel sözler aşk sözleri sevgi sevgi şiirler Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde, Hissettiğin o bir damla serinliği benimle paylaşmak istersen, Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayım... Kucaklamaya kollarının yetmeyeceği bir ağaç , bir tohumla başlar ; En uzun yolculuklar bir adımla başlar; Gerçek sevgiler ise küçük bir...
  2. Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri

Akşamlardan, gecelerden,senden uzağım Şiirlerim rüzgardır uzak dağlardan esen Durgun sular gibi azalacağım Bir gün, birdenbire çıkıp gelmesen... Gemiler yaptım, kağıt gemiler Sevdamı yükledim herbirine Attım denize. Denizler, Denizler sesimi bilirler. Söyledim, kağıt gemilerimi Sana getirecekler. Sabahları seviyorum, insanları seviyorum, filmleri ,şarkıları . , kitapları,sıcak...
  3. Sevgi sözleri

Sevgi sözleri

"Hayata tepeden bakarsan insanların sadece tepesini görürsün. Hayata daima insanlarla aynı mesafeden bak. O zaman insanların hem yüzünü, hem kalbini görürsün. Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir. Hayatta her şey olabilirsin. Fakat mühim olan hayatın içinde "İNSAN" olabilmektir. Güzel...
  4. karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri

karşılıksız sevgi sözleri karşılıksız sevgi sözleri kısa 2012 karşılıksız sevgi sözleri Sevmek sadece kadın erkek ilişkilerinde değil, tüm canlılar doğasında sevgi beslemek doğanın kanunudur. Lakin birde beslenilen sevgiye cevap görmek yani doymak işte asıl meselede budur. Sevgili Melek'ler, sizlere bu sayfamızda karşılıksız sevgi sözleri sunuyor ve 2012 karşılıksız sevgi sözleri burada...
  5. En güzel sözler, Sevgi sözleri

En güzel sözler, Sevgi sözleri

Kızlar En güzel sözler, Sevgi sözleri arıyorum önerilerinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş