gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sevgi ve ayrılık üstüne nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ayrılığın acısını bende öğrendim ağlamayın ben sizden de beterim eğer içiniz de dertli yoksa ben dert liyim hepinize yeterim!! Şu an kalbime çok kızıyorum.Benim içimde bana ait olduğu halde senin içn çarpıyor...

Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem...

Seven bir kez ÖLÜR,Ölen bir kez GÖMÜLÜR.Benim sevgim ne ölür ne de gömülür.!

askim kedinin cigeri sevdigi gibi bende seni seviyorum.sakin beni kasap koselerine gonderme cigerimi sokup alma

Beni unutsun demişsin ama söylermisin sen HATIRLANMAYA DEĞERMİSİN!!!...

hayat yollarda çizilmiş olsa bile bu yollardan birini seçeceksin seçtiğin yolda ölüm olsa bile selam verip geçeceksin...

AŞK acı şaraptır.kadehi dudaktır içersen ızdıraptır. goz yaşın silinmez kıymetin bilinmez sonun bir AYRILIKTIR

Denizleri seviyosan dalgalarınıda seveceksin, sevilmek istiyosan önce sevmeyi bileceksin, korkarak yaşıyosan yanlızca hayatı seyredersin

Kıskanırım seni ben, kıskanırım kalbimden, bu nasıl aşk allahım öleceğim derdimden...

gecelere inat güneş doğsa güneşe inat yağmur yağsa aşkımın sonunda ayrılık olsa ayrılığa inat seni seveceğim

aşkım seni izlemesi için bir melek görevlendirdim gelip bana birşey söyledi bir melek bir melegi izleyemez dedi.

Seni sordum sokak lambalarına bekleme boşuna gelmez dediler boynumu büküpte baktım onlara halime acıyıp zavallı dediler.

Sana bir gül sundum kokla ama soldurma sana gönlümü sundum sev ama parçalama sana ömrümü sundum yaşa ama harcama

Bir yolcu bekliyorum birgün gelecek bir kader çiziyorum her zaman gülecek ve bir kalp tanıyorum senden başkasını sevmeyecek

sevgi ve ayrılık üstüne nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşka ve sevgiye dair nickler

aşka ve sevgiye dair nickler

sevgisiz nickler sevgi nickleri sevgiye dair nickler aşka dair sevgiye » Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız. » Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir » Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha çok riske girip...
  2. ayrılık nickleri

ayrılık nickleri

uslanmam ayrılık nickleri ayrılık nickleri sarhoşlukla ilgili nickler suçlu suclu nickler Eskiden olsa arkandan bakar ağlardım, şimdi ardıma bile bakmam. Eskiden uğruna dünyaları yakardım, şimdi bir kibrit bile çakmam. Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim.. aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane sil at aklından yazıp...
  3. aşk ve sevgi nickleri

aşk ve sevgi nickleri

ağabeye sevgi sözleri aşk ve sevgi nickleri ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya Yari Dalgali Olmali...
  4. Ayrılık nickleri

Ayrılık nickleri

SEVMEZ OLSAYDIM SENI O YALANCI GOZLERINI, SEVMEZ OLSAYDIM SENI O IPEK SACLARINI TUTMAZ OLSAYDIM O PAMUK ELLERINI. INANMASAYDIM O YALANCI GOZLERINE! BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI, BENI SEVEN BIR COCUKTU DE, VE SONRA SENI NE COK SEVDIGIMI OGRENEMEMIS OLMANIN ACISIYLA ESEF ET! HATIRLASANA O ESKI YILLARI SENI NE COK SEVDIGIMI OZAMAN ISTEMEZDIN CUNKU BASKASINI...
  5. Ayrılık Üstüne..

Ayrılık Üstüne..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş