gebe
  1. sonbahar

sonbahar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevgi ve mutluluklar....

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında sonbahar tarafından paylaşıldı.

Hayattan kopmadan hayatı yaşamak! Sadece iş olsun diye boş kahkahaların tadı yok be kızlar.Şu günlerde içim acıyo vallahi nedir bu haller böle yok açılım yok sen şusun ben buyum yazık!Vallahi yazık!Hepimiz bu vatanın insanı değilmiyiz?Bu vatan bu bayrak hep birlikte kazanılmadımı.Öyleyse hepimiz bir vücudun birer parçasıyız bu yüzden bu yapılan açılım oyununa inanmıyor vede kınıyorum.Ben de öz kimliğimle güçlü bir şekilde evime şanlı bayrağımı asıyorum. Zaten canım İzmirim yandı.Ciğerlerim yandı gitti vallah!
    Üfffff!!!
    Her şeye rağmen hayatı yaşayacağım.Acı tatlı ne varsa içinde.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Köşen hayırlı olsun bol sohbetler dilerim...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sevgi ve mutluluklar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutluluk ve mutsuzluk

mutluluk ve mutsuzluk

Mutluluk; Kişinin akıyla kalbinin, fiyatıyla hedeflerinin dengeli bir uyum i-çersinde olmasıdır. Mutsuzluk ise bunlardan birinin ya da tamamının uyumunun bozulmasıdır, Mutsuzluk, birisi Sunî, diğeri hakikî olmak üzere iki çeşittir. Sunî mutsuzlukta insan isteklerini elde edemediğinde ancak mutsuz ve huzursuz olur. Gerçek mutsuzlukta ise insan ruhuna cevap vermediğinde ve onu aç bıraktığında...
  2. Aşk ve sevgi mesajları...

Aşk ve sevgi mesajları...

ÜZÜNTÜLERİN KUMSALDAKİ AYAK İZLERİ KADAR HAFİF SEVİNÇLERİN OKYANUSLAR KADAR DERİN OLSUN CANIM AĞLAMAK İSTİYOR YAZMAK BAHANE BATAN GÜNEŞ UMUDUMUZ DOĞAN GÜNEŞ TESELLİMİZ OLSUN. SEVMEMİŞTİM KİMSEYİ SENİ SEVDİĞİM KADAR ÇEKMEMİŞTİM KİMSEDEN SENDEN ÇEKTİĞİM KADAR. AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIRMISIN SEVDİM...
  3. mutluluk ve melekler...

mutluluk ve melekler...

Mutluluk Rivayete göre; bir gün melekler biraraya gelmiş ve mutluluğu nasıl saklasalar da insanlık ona erişemese, bulamasa diye tartışıyorlarmış... Dağların tepesi, denizin dibi, güneşe veya aya derken, insanlığın merakı ile tüm buralara ulaşıp mutluluğun bulunacağı kanısında hem fikir olmuşlar ve bu arayışlarına çözüm bulamazken, içlerinden biri; "İnsanın içine saklayalım, oraya...
  4. Aile mutluluğunun kuralı; karşılıklı sevgi ve saygı

Aile mutluluğunun kuralı; karşılıklı sevgi ve saygı

ailede saygı ailemizde saygı Çocuk psikiyatrisi uzmanı Dr. İsmail Yavaş aile mutluluğunun sağlanmasında sevgi ve saygının 'altın kural' olduğunu söyledi. Bireylerin karşılıklı saygıyı elden bırakmaması halinde huzur içinde bir hayat sürdürülebileceğine dikkat çeken Yavaş bu konuda özellikle ebeveynlere önemli görevler düştüğünü ifade etti. Mutluluğun sırlarını maddeler halinde bir araya...

Sayfayı Paylaş