gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgi ve saygı konulu komposizyon var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım içinde sevgi ve saygının yer aldığı bir komposizyon gerekmekte bana bu hususta yardımlarınısı esirgemeyin benden. Güzel bir yazı olsun ama hadi bekliyorum.

Sevgi ve saygı konulu komposizyon var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atamızın Peygamber efendimize duyduğu sevgi ve saygı

Atamızın Peygamber efendimize duyduğu sevgi ve saygı

hz muhammed e duyulan sevgi Atamızın peyganber efendimize duyduğu sevgi v saygı Atatürk'ün Kuran-ı Kerim'e duyduğu derin sevgi ve saygısı, İslam dininin en saf şekliyle yaşanmasına olan inancı onun dindar yönünü her dönemde ortaya çıkarmıştır. Her zaman gerçek din ile batıl inançlarla dolu gericiliği net biçimde ayıran Atatürk, birçok konuşmasında, samimi ve içten bir...
  2. Aile mutluluğunun kuralı; karşılıklı sevgi ve saygı

Aile mutluluğunun kuralı; karşılıklı sevgi ve saygı

ailede saygı ailemizde saygı Çocuk psikiyatrisi uzmanı Dr. İsmail Yavaş aile mutluluğunun sağlanmasında sevgi ve saygının 'altın kural' olduğunu söyledi. Bireylerin karşılıklı saygıyı elden bırakmaması halinde huzur içinde bir hayat sürdürülebileceğine dikkat çeken Yavaş bu konuda özellikle ebeveynlere önemli görevler düştüğünü ifade etti. Mutluluğun sırlarını maddeler halinde bir araya...
  3. Sevginin Mevsimi Var mI?

Sevginin Mevsimi Var mI?

Sevginin Mevsimi Var mI? Çiçekler, meyveler gibi... Yaz, sonbahar ya da kış. Nedense duygu rüzgârları hep ilkbahara yakıştırılır. Coşkular, tutkular hep baharı simgeler. Gürül gürül akan sel sularına pek yaraşsa da bir mevsimle sınırlandırılamaz duygular. Ne zamanı ne de yeri vardır sevginin. Ne de kuralı... Ilık bir rüzgârda olabilir, savurup götüren bir fırtına da. Buz gibi...
  4. Sevginin mevsimi var mı?...

Sevginin mevsimi var mı?...

Bana sor, en cevapsız sorularını bana sor. Yılların kararttığı aynalardaki izbe kırıkları bana sor. Acıyan yanlarını avuçlamadan tut ellerimi, sızlayan yerlerimi kanayan yanlarımı kandırdığın, ama genede acısını durduramadığın yanlarını bana sor. Bir kaçış fırsatı daha veriyorum sana ellerinden ve gözlerinden uzağa, aynalardan adımlardan, adlardan kaçabildiğin kadar uzağa...
  5. CAn Dündar'dan aşk ve sevgi sözleri var mı forumda

CAn Dündar'dan aşk ve sevgi sözleri var mı forumda

Kızlar tam bir Can Dündar hayranıyım ve Can Dündar'ın söylediği aşk ve sevgi sözlerini arıyorum, varmıdır forumunuzda ?

Sayfayı Paylaş