gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgİ Zİrvesİ

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

SEVGİ ZİRVESİ Özlüyor seni kainat
    Gökte güneş,ay,yıldız
    Ve yerde herşey
    Bir çırpıda aştığın çöl
    Sana zırh olan mağara
    Kalpler özlüyor seni
    Ben ise özleminle açan bir çiçek olamadım

Senin değmeni bekleyen,bir kum tanesi olamadım
    Şefkatle sevdiğin
    Ve bütün sevgini verdiğin
    Onca yetimin sevgisinden ben tadamadım
    Savaş meydanlarında
    Gözlerin dolaşırken şehitleri
    İçe düşen bir ahh olamadım

Uğrunda onca gözyaşı döken,
    Sana hasret yürek varken
    Ben sana duyulan bir sevdada
    Bir parça ateş olup yanamadım

Mübarek ellerine dokunan ben olamadım
    Olamazdım hiçbirşey
    Kalu bela da verdiğimiz sözü tutamadım
    AFFET EY SEVGİ ZİRVESİ
    Sana layık bir ümmet olamadIM

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevgİ Zİrvesİ
    emeğine sağlık

Sevgİ Zİrvesİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kişisel Gelişim Zirvesi '08

Kişisel Gelişim Zirvesi '08

III. Kişisel Gelişim Zirvesinin amaç ve hedefleri; katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamaktır. Zirvede katılımcıları bekleyen fırsatlar ve kazanımları şunlardır: • Kişisel gelişimle ilgili yenilikleri öğrenmek ve becerilerini artırmak, •...
  2. Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakanlık Konutu'nda savunma zirvesi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve bazı milletvekilleri ile bir araya geldi. Edinilen bilgiye göre,Başbakan Erdoğan,İstanbul dönüşü Başbakanlık Resmi Konutu'na geçerek Bakan Çiçek ve Partisi'nin hukukçu milletvekilleriyle AK Parti hakkındaki kapatma davası ile ilgili Anayasa Mahkemesine sunulacak esas hakkındaki...
  3. IBM'in Yazılım Zirvesi

IBM'in Yazılım Zirvesi

BU yıl 13’üncüsü düzenlenen IBM’in ’Değişim Açlığı’ konulu yazılım zirvesinde geleceğin iş yapma şekilleri hakkında ipuçları verildi. Zirveden konuşan IBM Türk Genel Müdürü Eray Yüksek, küresel ekonomide değişimin önemine dikkat çekerek, "IBM’in global olarak 1200 CEO’yla gerçekleştirdiği araştırmaya göre firmalar değişimin ve sürdürülebilir başarıyı yakalamak için kendilerini...
  4. Gazze zirvesi sona erdi

Gazze zirvesi sona erdi

Gazze için dünya liderler Mısır'da bir araya geldi. Zirveden Gazze için işbirliği kararı çıktı. Öncelik insani yardımlarda! Dünya liderlerini Mısır ve Fransa'nın eşbaşkanlığında Şarm El Şeyh'te bir araya getiren Gazze konulu zirve sona erdi. Zirvede öncelik İsrail'in tepkilere rağmen kapattığı insani yardım koridorunda! İşte zirvede konuşulanlar; Türkiye'den Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün...

Sayfayı Paylaş