gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili Ailem

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aileme mektup canım aileme mektup sevgili ailem mektuplar ailemle ilgili şiir Adı Soyadı : Serhat GENCER Rütbesi : Dz.P.Astsb.Çvş.
    Doğum Yeri : Kırıkkale
    Doğum Tarihi : 1973
    Olay Tarihi : 08.01.1994
    Şahadet Tarihi : 08.01.1994
    Şehit Olduğu Yer : Şırnak - Maden

Sevgili Ailem

İlk önce hepinizi çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Bu mektup ancak ben öldükten sonra sizin elinize geçecektir. Beni asla unutmayın. Hep kalbinizin bir köşesinde saklayın. Şunu asla unutmayın. Allah'ın verdiği canı Allah'tan başkası alamaz. Bu yüzden üzülmeyin. Yalnız size söylemek istediğim bir şey var. Ben Burcu’yu çok seviyordum ve bu sevgimi de mezara götürüyorum. Ben burda öldümse Allah yolunda, vatan namus ve millet yolunda öldüm. Benimle aslında gurur duyun ve gülün. Asla ağlamayın. Eğer ağlarsanız ben yattığım yerde rahat edemem. Dedeme de hepinizin selamını söylerim. Kendinize çok iyi bakın. Sizleri çok seviyorum. Hepinizi çok özledim. Oğlunuz. Yazacak başka bir şey bulamıyorum.

Serhat Gencer
    Dz.P.Astsb.Çvş

Sevgili Ailem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  2. Aileye bak :)

Aileye bak :)

AŞAGIDA ANLATILAN BU OLAY RESMI KAYITLARDAN ALINMISTIR Saygı değer Hakim Bey.. Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek istiyorum , Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Şu günlerde askerliğe çağrılacağım. Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var , 25 yasında. Babam ise bu bahsetmis oldugum üvey kizi m...
  3. Aileni anlat :)

Aileni anlat :)

kızlar ailenizi anlatın neyse ilk once ben başlıyım ben evliyim ve 20 yasındayım benım kayınpeder ilk evlılıgınden cocugu olmadıgı ıcın kuma almış bu demektirki benım 2 tane kayın validem var :) cok sanslıyım dermişim:) kayınpeder ben ona öcü diyorum yada ayı yogi cok cimri biri ve benden nefret eder :D :meri: 1. kayınvalide cok zeki ama saf oyunlarını oynar bana ama bende yutecek...
  4. sevgili

sevgili

sevgili istiorum

Sayfayı Paylaş