gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

sevgili eşim

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Canım aşkım sevgimi sana hiç bir zaman anlatamadım çünkü seni okadar çok seviyorumki sevgimi tarif edemiyorum...SENİ SEVİYORUM BEBEĞİM [​IMG]

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: sevgili eşim

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Insallah askiniz herzaman böyle kalir güzelim, Allahimin izniyle insallah herzamn cok mutluuu olursun canimmm... sevgilerimle...

sevgili eşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Eşinizle nasıl sevgili kalırsınız?

Evlili aşkı gerçekten öldürüyor mu ? Evet öldürüyor, zaman zaman bunun karşısında duran insanlara azda olsa denk geliyoruz. Ama evlilik aşkı öl dü rü yooor . Şimdi sizlere aşağıda bunu aza indirgeyecek bir takım öneriler sunuyoruz meleklerim. Ya tutarsa :):dil: Evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. İşte eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç...
  2. Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Sevgili Melişler evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. Bazı çiftleri görürüz yıllar geçsede hala birbirleriyle sevgili kalırlar işte sizinde o çiftlerden olabilmeniz eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç tüyo :tik: 1- Her gün eşinize değer verdiğinizi gösteren şeyler yapın. Gün içinde onu arayarak ona küçük sürprizler yapabilirsiniz....
  3. sevgili eşime

sevgili eşime

Sevgili eşime, (ben değilim) 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne...
  4. eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

eşinizi yada sevgilinizi ...................))))))))

huuuu huuuuuuu hanımlar söyleyin bakalım eşinizi yada sevgilinizin en çok neresinden öpersiniz çok meraklıyım demiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....................:laugh::laugh::laugh: yanaktan dudaktan bidee.........:laugh:
  5. Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Eşinize Sevgilinize Alınabilecek Hediyeler

Sevgilime Ne Hediye Alabilirim Sevgilime Yeni Hediye Seçenekleri Doğum günleri, bayramlar, yılbaşları ya da sevgililer günü geldiğinde bir hediye telaşıdır başlar melekler :) Hediye seçimi zordur. Bir de bu hediye ritüelinin her sene olması, insanı bir zaman sonra ne alacağım stresine sokmaya başlar. Hazır sevgililer günü de geliyorken, biz de sizlere eşiniz ya da sevdiğinize alabileceğiniz...

Sayfayı Paylaş