gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgili için güzel sözler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

sevgili için güzel sözler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinle sevgili güzel sözleri

Dinle sevgili güzel sözleri

Selam melekler, bu dinle sevgili dizisinde çok güzel sözler var bu sözleri benimle paylaşabilir misiniz lütfen.
  2. Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgiliye Güzel sözler Sevgilime Kısa mesajlar 2012 Sevdiğinizin karşısına geçince takılıp kalıyor, birşey söyleyemiyor musunuz melekler ? :) Ya da onu sürpriz mesajla şaşırtıp mutlu etmek mi istiyorsunuz? O halde bu güzel sözler tam size göre :) Sana Kısa Sözler Söylemek istemem Sadece Sana hayatın En Uzun Şiirlerini ve Şarkılarını yazmak İsterim Sevgilim Çunki Sana Olan Sevdamda böyle...
  3. Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Twitter İçin Güzel Sözler arıyorum

Merhaba millet öncelikle hepinizin babalar günün kutluyorum ve sizden Twitter İçin Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum paylaşımınız için şimdiden çok tşkler
  4. Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Sevgilimi etkileyecek güzel sözler arıyorum

Çok güzel giden bir ilişkim var ve onu çok seviyorum.Ona güzel mesajlar atmak istiyorum, onu etkileyecek olan güzel sözler. Yazabilirmisiniz bana ?
  5. sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)

Sayfayı Paylaş