Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

sevgili için sözler
    sevgiliye söylenecek sözler
    sevgili için güzel sözler

Sevgili melekler, sevgililer birbirlerinden her zaman güzel sözler duymak isterler. Özellikle de kadınlar bu konuda çok daha fazla hassastırlar. Eğer siz de sevgilinizden güzel sözler duymak istiyor ve duyamıyorsanız, şimdi paylaşacağımız sözleri sevgilinize gösterip ilham almasını sağlayabilirsiniz..:)

Bir Ayrılık Değil Bir Yaşam olmak istiyorum Hayatında Bir Anı Değil Anıların Sahibi Olmak istiyorum Ve Bugünün Değil yarınların olmak istiyorum Seninle Sevgilim

Neyi ıslatmaya çalışıyorsun. Toprak ıslak, yaprak ıslak, ben ıslak. Eğer ıslatmak istediğin gözlerimse onlar zaten ıslak göremiyormusun;

Sana olan duygularım Anlatılmaz bir duygu İngilizce LOVE YOU, Fransızca JOTEM, Arapça HABİBİ, ama ben sana Türkçe söylemek istiyorum SENİ SEVİYORUM… Dünyada 2 renk gül olsun sevgilim. Biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun ben seni unutursam beyaz kefenim olsun birtanem.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek Bir hasret vardır çekilmeyecek, Bir de ölüm vardır bir gün elbet gelecek Ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek sevgilimm
    bunu sakın unutma

Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin. Sen varya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin. Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun. Benim artık bir gökyüzüm var…

Ellerimle bir umutla ektiğim güller soldu artık. İçtiğim sular, özlediğim duraklar unutuldu. Sesin kaybolmuş tüm şarkılarda..Söyle hadi bu sensizliği hakedecek kadar ne yaptım sana. İç cebimde reddedilmiş yüzümün suretini ararken hangi katil beni nufüsuna kabul eder ki. hangi toprak hangi su temize çeker ki ayrılığın kirlerini ? En zoru susmak biliyor musun Sevgilim...

Biliyormusun sevgili Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim ise mezara kadar olandan sevgilim

Asena_Sule bunu beğendi.
Sevgili İçin Uzun Anlamlı Sözler 2014 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Evlilik Yıldönümleri İçin Anlamlı Sözler

[B]evlilik yıldönümü mesajları evlilik yıldönümü sözleri[/B] Sevgili melekler, hayatınızın aşkı, biricik eşinize, yaklaşmakta olan evlilik yıldönümüzü kutlayan sürpriz bir mesaj atmak ister misiniz? O halde buyrun aşağıdaki mesajları bir inceleyin, mutlaka size bir fikir verecektir.. [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/evlilik_yildonumu-38f.jpg[/IMG] Seninle hep birlikte...
  3. Berat Kandili İçin Anlamlı Sözler 2013

[B]berat kandili berat kandili sözleri 2013[/B] Sevgili melekler, yaklaşmakta olan Berat Kandilinizi şimdiden kutluyor ve bu mübarek günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz çok özel ve güzel mesaj örneklerini sizlerle paylaşıyoruz... [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/berat,-66.jpg[/IMG] Beraat kandilinde sevdiklerinizin kandilini bu güzel kısa Beraat Kandili sözleri ile...
  4. Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

[B]barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri[/B] Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. [ATTACH=full]13149[/ATTACH] [QUOTE] Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım...
  5. 2014 Anneler Gününe Özel Anlamlı Sözler

[B]2014 anneler günü ne zaman, 2014 anneler günü sözleri, anneler günü mesajları[/B] Anneler günü 2014 yılın da 11 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Yılda bir kez değil hergünün annelere özel olmasını ve annelerin hak ettikleri değeri görmelerini diler bizde Melekler mekanı.Com olarak tüm annelerin anneler günlerini kutlarız. Çok değerli kişilerin söylediği anlamlı anneler günü sözlerini ve...

Sayfayı Paylaş