gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz.

özür-mesajları.jpg

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  2. Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgilim İçin Güzel Sözler 2012

Sevgiliye Güzel sözler Sevgilime Kısa mesajlar 2012 Sevdiğinizin karşısına geçince takılıp kalıyor, birşey söyleyemiyor musunuz melekler ? :) Ya da onu sürpriz mesajla şaşırtıp mutlu etmek mi istiyorsunuz? O halde bu güzel sözler tam size göre :) Sana Kısa Sözler Söylemek istemem Sadece Sana hayatın En Uzun Şiirlerini ve Şarkılarını yazmak İsterim Sevgilim Çunki Sana Olan Sevdamda böyle...
  3. sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

beni oda seviyor ama aramıyor,keşke bir sene önce karşıma çıksaydın diyor,ne oldu oldu diyorum söylemiyor,hep seni seveceğim diyor,bizim halimiz ne olacak
  4. Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Dün sebebdiz yere sevgilimden ayrldim zaten bir aydır bana karsı soğuktu benden kaynaklanan seyler yüzünden ama genede biraz zamn geçsin düzelerim demişti ben ise onun bu soğukluğuna artık dayanamadım ayrıldım simdi canim cok yanıyor cok pişmanım yardım edin nasıl barisirim. Sevgilim 36 yasında ben 22 onun düşüncelerini anlayacak birine ihtiyacım var
  5. sevgilim için süper sözler lazım

sevgilim için süper sözler lazım

Arkadaşlar sevgilime ithaf edebileceğim süper sözler lazım.Öyle okuyunca ayakları yerden kesilsin istiyorum :D

Sayfayı Paylaş