gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili melekler ne öreceksiniz bu kış???

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ne örsem bebeğime ne örsem örgücü bayanlar örgücü hamarat
    Kızlar kış geldi gelecek:Deee kış aylarında en zevkli iş örgü örmek:DSiz de benim gibi örgü delisiyseniz gelin burda bu kış ne örelim onu konuşalım:)Ben örgü konusunda kendimi baya geliştirdim.Annem sağolsun onun sayesinde öğrendim:)Kış aylarına girmeden başlarım örgü örmeye..Ama bu sene ne yapsam diye kara kara düşünüyorum.Ne yapsam acaba????:Dgelin burda hep beraber örgülerin hatta örgülerinizin hem yapılışını hemde resimlerini paylaşalım.Özellikle kendi ördükleriniz varsa onlarında resimlerini çekip koyun buraya hep beraberr örnek alalım...eee var mısınız örgü örneği alışverişine:D
    :deli:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu konuda pek ii sayılmam ama ördüğüm bir şeyi paylaşmayı isterim fotografını buldugum anda burda :D İnşallah sizlerde beğenirsiniz....

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben örsem örsem milletin başına çorap örerim:D

Şaka bir yana valla örgü dikiş bimiyorum beni alırken kaynanamgillere dedim hepsini sağolsunlar çeyizimin yarısını onlar işledi:D

Ama gördüğüm özellikle örgü modellerine bayılmıyor değilim hatta hayır işlemek isteyen varsa örgü bilenlerden hayır kabülümdür seve seve hemde kabul ederim:D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım sabırsızlıkla bekliyorum:DBakalım ne örüyorsun:D

5. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Adminim benim çorabım var sağolun almıyayım ben:puha:

Olsun bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır diycem korkuyorum o çoraplardan birini zorla örersiniz diya:haha:

Hayır kabul ediyormuşsunuz bende size bir çorap öreyim hayrına:D:D

6. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyy ben severim örgüyü ama ne örceme karar veremiyom

bi kendime ceket düşünüom bide oğluma süveter bakalım

7. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kız kocaya birşey yokmu:DHep öyle oluyor ya ya kendimize yada çocuklarımıza kocalara birşey yok:)
    süveter iyi oluyor ya gömlek üstlerine badi üstlerine falan güzel gidiyor:)bence hem kendine hemde oğluşuna yap birer süveter:)

8. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyyyyyy kocay gecen sene ördüm ama yakası hala yok öyle kaldıı
    onu düzeltcem

9. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ben her yıl sapka örerim çoluga çocuga millete kendime de en son kış bitince aklıma gelir:hhh: ayy bi alemim bu yıl kendime örcem aha buraya da koycam gösterercem size de cicim
    gecen yıl bide su çok moda olan fularlardan örmüştüm onu da göstercem ayy ben bayılırım örgüyee

10. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Hep evlenir evlenmez bir bebeğim olucak sanırdım ama olmadı.. neyse bu zaman zarfındada bende hem belki bir gün bebeğim olur diye hemde arkadaşlarım kuzenlerim boş durmadıklarından hergecen gun bebek sayısı çoğaldı..
    bende her boş vaktimi eğerlendirdim ve bir şeyler örmeye çalıştım.
    çok iyi bir örgücü değilim ama işteee bir kaç bişi yapabiliyorum...

Kız çocuguna bere ve atkı... birer milyonluk iplerden örmüştüm.. hemde artann iplerden :D

11. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    süpersin gülüm çok güsel olmuş bunlar ya harikaa bravoo:)

12. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bende hiç anlamam örgü işlerinden herkes ördükçe heveslenirim bir hızla başlarım ama tabi hepsi yarım kalır :D:D
    Ama ablam güzel örgü örer ben beğenirim modeli gösterir ipini alırım ablam sağolsun örer bana :D

13. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy Allahım herkese böyle bir abla nasip etsin innşalllahh amin.. ne güzel ablaymış yaw bende bir tanse hemen sipariş veriyorum... 'şöle güzel örgü örmesini biilen elinden her iş gelen fedakar asla hayır demiyecek abla istiyorum' :D
    :piha:

14. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :dil:
    Meleğim yaa süper yorum iiçin teşekkürler canımcım.... ben bu gazla hemen bişiler daha örmeye başlarım :)

15. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Bende kurtlu ipten atkı yapıyorum. 1 yumaktan 1 atkı çıkıyor. Bildiğiniz bir atkı değil. Resmini alayım akşam. 2 tane yaptım. Kız kardeşlerime verdim bile. 1 saatten az bir sürede bitiyor.

Bugün unutmazsam ipinde atkınında resmini çekip ekleyim buraya:)

Sevgili melekler ne öreceksiniz bu kış??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgili meleklerim,

Sevgili meleklerim,

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayat bu sevgilim ne ekersen onu biçersin....

Hayat bu sevgilim ne ekersen onu biçersin....

ne ekersen onu biçersin ile ilgili yazı ne ekersen onu biçersin ile ilgili kompozisyon Hayat bu sevgilim ne ekersen onu biçersin... Elimizde vedalar için hazırlanmış bir harita olsa keşke. Çünkü; bilinmezlikle başa çıkabilmek bazen zorluyor insanı. Ayrılık sonrası yolumuzu belirleyen; sağa mı sola mı sapağa mı düzlüğe mi feraha mı sıkıntıya mı doğru yol aldığımızı anlayabileceğimiz ve o...
  3. Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Hadi bakalım melekler paylaşalım sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız yada ellerinizle ona bişeyler mi hazırlıcaksınız hadi paylaşalım melekler...:)
  4. Gençler Dikkat Bu Kış Sezonda Neler Var ?

Gençler Dikkat Bu Kış Sezonda Neler Var ?

sonbahar mont modelleri mont markaları çanta modelleri kırmızı çanta modelleri çizme modelleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Gençler Bu kış Sezonunda Neler var merak ediyormusunuz :)Modayı takip ediyorsanız eğer Sezonun son trendlerinden de haberdar olmanız gerekir öle değil mi ? Geçen Sezon moda olan Emu Bot Modelleri bu sezonda yine çok moda olacak melekler, Kaban Mont...
  5. sevgili melekler gözyaşınız neden tuzludur merak ediyormusunuz...

sevgili melekler gözyaşınız neden tuzludur merak ediyormusunuz...

gözyaşı neden tuzludur gözyaşım neden tuzludur hep merak etmişimdir.ağlarken ağzıma kaçarda hep gözyaşım. Ter, idrar ve gözyaşı vücut sıvılarımızdan birkaçıdır. Vücut sıvılarının hepsinde çözünmüş olarak bir miktar tuz bulunur. Gözyaşımızda bulunan tuz, gözümüze bulaşan hastalık etkeni mikroorganizmaların yok edilmesini sağlar. Çünkü mikroorganizmaların çoğu tuzun fazla olduğu ortamlarda...

Sayfayı Paylaş