gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Sevgİlİ Üyelerİmİz ;

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu forum, her ne kadar sizlerin isteği doğrultusunda oluşturulmaya çalışılıyor ise de, bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Konu içlerini kişi / kişileri gösteren cümleleri kurmayınız, istediğiniz / istemediğiniz durumları şikayet bölümüne yazınız ki; gereksiz polemiklere girilmesin...

Bilgilerinize

M.C

zeytin gözlüm bunu beğendi.
Sevgİlİ Üyelerİmİz ; konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üyelerle Röportaj

Üyelerle Röportaj

üyelerle röportaj esmer erkekler nasıl giyinmeli kocamın beni sevdiğini nasıl anlarım yüz şeklimi anlarım ümran konu Sevgili Meleklermekanı'nın melekleri, bu köşede üyelerimizle röpartaj yaparak onu daha yakından tanımak ve tanıtmak amacı ile böyle bir köşe hazırlamayı düşündüm. Umarım hoşunuza gider. Saygı ve sevgi çercevesinde paylaşıma katılmak isteyen arkadaşlarımı bekliyorum....
  2. Sevgili

Sevgili

DERTLİ BİRİ, ağlayıp inlemekteydi. Oradan geçmekte olan Şiblî, ad**** halini görüp ağlayışının sebebini sordu. Adam dedi ki: “Şeyhim! Bir sevgilim vardı. Güzelliği canıma can katıyor, ömrümü arttırıyordu. Öldü. Ben de derdinden ölüyorum. Yasıyla gözüme âlem kara görünmede.” Şiblî dedi ki: “Mademki gönlün bu yüzden perişan, bu yüzden kendinden geçmişsin, neden boyuna yaslanıyor, ağlayıp...
  3. sevgili

sevgili

sevgili istiorum
  4. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

beyza ablam bende kaç defa şahit oldum 4 duvar niçin var gerçekten ahlaksızlık.

Sayfayı Paylaş