gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sevgililer Günü Adetlerini Biliyor musunuz?

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sevgililer günü, sevgililer günü adetleri, sevgililer günü adetleri nelerdir

Sevgili melekler, başlığı görüp de sevgililer günü adeti de ne demeyin. Elbetteki var. Bu adetlere geçmeden önce sevgililer gününün tarihçesinden bahsetmek gerekiyor. 14 Şubat dünyanın her yerinde sevgililer günü olarak kutlandığı gibi bizim ülkemizde hayli rağbet görüyor ve kutlanıyor.

sevgililer-günü.jpg

Sevgililer Günü Adetlerini Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

2013 Babalar Günü Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba 2012 babalar günü dündü ve ne yazık ki ben unutmuştum son anda aklıma geldi ve çaktırmadan hediyemi aldım :) Önümüzde ki senede unutup babama mahçup olmamak için 2013 Babalar Günü Ne Zaman diye öğrenmek istiyorum şimdiden telefonuma not alacağım.
  2. Çarşamba Günü Banyo Yapılırmı biliyor musunuz

Çarşamba Günü Banyo Yapılırmı biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Çarşamba Günü Banyo Yapılır mı bu konuda bilginiz varsa bana yazın lütfen
  3. Çarşamba Günü Neden Tırnak Kesilmez Acaba Biliyor musunuz

Çarşamba Günü Neden Tırnak Kesilmez Acaba Biliyor musunuz

selam arkadaşlar halk arasında çarşamba gününün bir garipliği var sanki, çarşamba günü çamaşır yıkanmaz banyo yapılmaz bir de tırnak kesilmez diyorlar peki bunun nedeni nedir?
  4. Günde 1 Bardak İçeceğin Zararını Biliyor musunuz?

Günde 1 Bardak İçeceğin Zararını Biliyor musunuz?

gazlı içeceklerin zararları, gazlı içecekler, gazlı içecek Sevgili melekler, hepimiz istisnasız gazlı içecekleri severiz. Gazlı içecek içmeyen şanslı azınlığı saymazsak tabi. Sağlığa zararı olduğunu bile bile bir şey olmaz diyerek içtiğimiz 1 bardak gazlı içeceğin tehlikesini bir bilseniz.. Uzmanlar gazlı içecekler içerisinde bulunan şeker miktarının insanlar üzerindeki tehlikelerine dikkat...
  5. Melekler, 14 şubat sevgililer günü neden kutlanıyor ? Biliyor musunuz ?

Melekler, 14 şubat sevgililer günü neden kutlanıyor ? Biliyor musunuz ?

sevgililer gününün tarihçesi,14 şubat neden kutlanıyor,sevgililer günü nerden çıkmıştır,14 şubat sevgililer gününün çıkış hikayesi Sevgililer Günü’nün ortaya çıkışına dair yıllardır sürülerce hikaye anlatılır durur. Ancak bunların içinde en çok rağbet göreni Aziz Valentine’nin hikayesidir. Neredeyse herkes her yıl 14 Şubat’ta sevgililerine veya eşlerine bu günün ruhu ile bütünleşen,...

Sayfayı Paylaş