gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sevgililer günü hediyesi kırmızı buzdolabı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

kırmızı buzdolabı fiyatları Ben böyle bi hediye istemem sırf kırmızı die boşu boşuna israf canım...

Italyan estetiğini 60 senedir evlerimize taşıyan SMEG; şimdi kırmızı retro tarzı buzdolapları ile sevgilinizin kalbini fethedecek

Sevdikleriniz için daha renkli bir dünya yaratmak istiyorsanız Smeg buzdolabı ile aşkın rengini evinize taşıyın.

Smeg Buzdolabı’nı Sevgililer Günü’nde sevdiğinize hediye ederek, ona yılın her günü aşkınızı anlatabilme imkânı bulacaksınız.

Modern hayatta ve son yıllarda değişen ev alışkanlıklariyla birlikte artık buzdolabı mutfaklardan çıkıp odalara da yerleşti. Özellikle yatak odalarında kullanımı artan Smeg retro tarzı buzdolapları ile içecekleriniz daima soğuk, yiyecekleriniz daima taze ve yanınızda…

120 litre kapasiteli, iklim seçme özelliği olan, 2 kg dondurucu kapasiteli, A enerji sınıfı, SMEG buzdolabı tarzı ve teknik özellikleri ile ilginç ve farklı hediye seçmek isteyenlerin tercihi olacak…

Sevgililer günü hediyesi kırmızı buzdolabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer günü hediyesi

Sevgililer günü hediyesi

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum. Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi...
  2. En güzel sevgililer günü hediyesi

En güzel sevgililer günü hediyesi

14 şubatta sevgilinize ne almayı düşünüyosunuz? ya siz ne alırsınız bilmem ama ben güzel bi yemeğe gitmek istiyorummm. dün gördüm bi yarışma başlamış. efes başlatmış. sevdimdeneoldu.com diye bi site var. sitede istediğin gibi tasarım yapıp yarışmaya katılıyosun eğer birinci gelirsen yemek hediye ediyolar. çok süpeeer bi şeymiş buuu. denemek isteyenler buraya; Efes Pilsen - Sevdim de ne oldu?
  3. Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

sevgiliye hediye yapma sevgiliye hediye yapmak kitap yapmak sevgilime kendim istiyorum Şunun şurasında Şubat ayına 2 gün, ee haliyle 14 Şubat Sevgililer gününe de 16 güncük kaldı. Eğer gerçekten orjinal bişey hediye etmek istiyorsanız sevgilinize bence hazırlıklar şimdiden başlamalı. İşte sizlere sunacağım bu fiklirler gerçekten çok değişik ve orjinaller. Sevgiliye hediye alma işi...
  4. Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi arıyorum ben sizden de öneri bekliyorum çok param yok acaba ucuz ne hediye alabilirim.
  5. Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi "14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilime hediye alacağım ama çok pahalı hediye alamam" diyen tüm arkadaşlarımız, işte sizler için ucuz ve romantik sevgililer günü hediye önerilerimiz burada :) Buyrun Melek'ler;

Sayfayı Paylaş