gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer günü için bir bayana acaba neler alınabilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bir kızı çok beğeniyorum ve sevililer günüde ona açılmak istiyorum ama hediye de vermek istiyorum.Acaba sevgililer gününde bir bayana ne gibi hediyeler verilebilinir?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgililer gününde bir bayana hediye almak sanıldığı kadar zor değildir aslında Sevdiğiniz bayanı iyi tanıyor olmanız yeterli olacaktır.Sevgiliniz nelerden hoşlanır ne tarz giyiniz nasıl makyaj yapar ne tür filmler izlemeyi sever bu bilgileri bilmeniz yeterli olabilir Sevdiğiniz bayana güzel bir hediye alabilmeniz için.
    Sevgiliniz pahalı hediyelerden çok sıradışı küçük şeylerden hoşanıyorsa işiniz dahada kolaylaşacaktır.Çünkü karşınızda sizi gerçekten sebven küçük yada büyük ne alırsanız alın mutlu olabilecek bir kadın vardır sizin onu düşünmeniz bile ona büyük bir hediye olacaktır.Bir bayana alabileceğiniz hediye çeşitlerine gelirsek şık bir yüzük olabilir illaki bu tek taş bir yüüzk olmak zorunda değildir. Kullandığı bir parfüm küçük bir takı süs eşyaları güzel bir yemek başbaşa olacağınız yada sevdiği türden bir film olabilir.14 Şubat sevgililer gününün yaklaşması ile zaten bütün alış veriş merkezleri bu tarz hediyelerle dolup taşıyor kısa bir süre ayırırsanız güzel bir hediye alabilirsiniz Sevdiğiniz bayana..

sevgililer günü için bir bayana acaba neler alınabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boğa Burcu Olan Baba İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Alınabilir ?

Boğa Burcu Olan Baba İçin Babalar Günü Hediyesi Ne Alınabilir ?

boğa burcu baba babalar günü hediyeleri Daha önce paylaştığımız Koç Burcu babalar için hediye önerileri konumuzun rdından şimdi de Boğa burcu baba için önerilerişmizi sıralıyoruz melekler :) Boğa burcu babaları sevecen, sıcak, sempatik ve sabırlı babalardır. Çocukları için rahat bir gelecek hazırlamak isteyecektirler. Doğal olan her şeyi severler. Sakin yapısı dolayısıyla balık tutmak,...
  2. sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

Bu yıl ilk kez sevgililer günün kutluycam :) Sevgilimle dışarı çıkacaz da acaba diyorum abartısız hafif nasıl bir makyaj yapsam, neler önerirsiniz? Beyaz tenliyim :)
  3. sevgililer günü için eşime ne alabilirim

sevgililer günü için eşime ne alabilirim

Aslına bakarsanız sevgililer günü kutlamak gibi bir adetimiz yok ama bu sene güzel eşimi şaşırtmak istiyorum, sizce ona ne alsam, hani kadın gözüyle :D
  4. Romantik Bir Sevgililer Günü İçin İpuçları Burada!

Romantik Bir Sevgililer Günü İçin İpuçları Burada!

romantik sevgililer günü, romantik sevgililer günü için, sevgililer günü için öneriler Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bu özel günde sevdiğiniz kişiyle şöyle başbaşa romantik bir gece geçirmek istemez misiniz? Eğer bunu istiyor ancak nasıl detaylarla geceye renk katacağınızı bilemiyorsanız, Türkiye'nin ünlü organizasyon ve event firmalarından KM Events'in sahibi Meltem...
  5. Sevgililer günü için şık kombinler

Sevgililer günü için şık kombinler

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı.Sevgilinizle birlikte özel anları geçireceğiniz bu muhteşem günde her zamankinden daha şık olmalısınız.Romantik anlarınızı geçireceğiniz bu günde ne giyeceğinize karar veremediyseniz,sizler için araştırıp seçtiğimiz şık kombinlerden fikir edinebilirsiniz. Sevgilinize olan aşkınızı dışa vurmak için küçük detaylardan yararlanabilirsiniz. 2016 sevgililer...

Sayfayı Paylaş