gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bu yıl ilk kez sevgililer günün kutluycam :) Sevgilimle dışarı çıkacaz da acaba diyorum abartısız hafif nasıl bir makyaj yapsam, neler önerirsiniz? Beyaz tenliyim :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kuşkusuz Sevgililer Günü'nün can alıcı renkleri ise pembe ve kırmızı tonları. İşte size eğlenceli ve güzel bir makyaj için tavsiyeler.

Göz makyajı için
    Eyeliner fırçasıyla hem üst hem alt göz çizginize metalik derin bir renk veya metalik siyah bir eyeliner sürüp bakışlarınızı daha çekici hale getirebilirsiniz.

Bronz renkli bir farı daha yoğun olmak şartıyla göz kapaklarınıza sürün, gözün dış sınırına altın veya pembe bronz renkle vurgu verin.

Gözün alt tarafına bronz bir far sürerek, parmağınızla dağıtıp buğulu etkiyi verip, kirpiklerinizi iyice kıvırıp bir iki kat rimel sürerek kirpiklerinizi daha belirginleştirin.

Yanaklar için
    Yumuşak şeftali tonlarında bir pudra ile yanaklarınıza renk verebilirsiniz.

Dudaklar için
    Dudaklarınızın sınırlarını belirledikten sonra pırıltılı pembe ruj sürün. Daha sonra yoğun şeffaf bir parlatıcıyı dudaklarınızın ortası vurgulanacak biçimde sürerek makyajınızı tamamlayın.

sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer günü makyajı

Sevgililer günü makyajı

Sevgililer günü makyajı Sevgililer gününde çok şık giyinmek istiyorum ve sizden Sevgililer günü makyajı önerileri bekliyorum kızlar
  2. sevgililer günü için bir bayana acaba neler alınabilir?

sevgililer günü için bir bayana acaba neler alınabilir?

Bir kızı çok beğeniyorum ve sevililer günüde ona açılmak istiyorum ama hediye de vermek istiyorum.Acaba sevgililer gününde bir bayana ne gibi hediyeler verilebilinir?
  3. sevgililer günü bugün nasıl makyaj yapmalıyım?

sevgililer günü bugün nasıl makyaj yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar.Öğleden sonra arkadaşımla buluşacağım,kıyafetime karar verdim ama makyajımı bilemiyorum.Sizce bu özel gün nasıl bir makyaj yapsam acil yardım :)
  4. Romantik Bir Sevgililer Günü İçin İpuçları Burada!

Romantik Bir Sevgililer Günü İçin İpuçları Burada!

romantik sevgililer günü, romantik sevgililer günü için, sevgililer günü için öneriler Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bu özel günde sevdiğiniz kişiyle şöyle başbaşa romantik bir gece geçirmek istemez misiniz? Eğer bunu istiyor ancak nasıl detaylarla geceye renk katacağınızı bilemiyorsanız, Türkiye'nin ünlü organizasyon ve event firmalarından KM Events'in sahibi Meltem...
  5. Sevgililer günün de erkeğe nasıl bir hediye alınır?

Sevgililer günün de erkeğe nasıl bir hediye alınır?

Sevgililler günü yaklaşıyor.Erkek sevgilinize Hediye almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.Sevgillinize ne alacağınıza karar veremedinizmi?Sıradan hediyeler vermek istemiyormusunuz ?O zaman makalemizi dikkatlice okuyun ve sevgillinize en özel en güzel hediyeyi seçin.. Öncelikle sizlerin hediye konusunda kararsızlık içerisinde olduğunuz şu dönemde öncelikle düşünmeniz gereken ilk adım...

Sayfayı Paylaş