gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevgililer Günü Mesajları Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları
    Sevgililer Günü için ramak kaldı Melek'lerim. Biz de sayılı günler kaaln Sevgililer Günü için bir çok araştırma yapıyor ve o güne özel konulara yer veriyoruz sitemizde. Yine Sevgililer Günü için özel bir konuya daha değiniyor ve Sevgililer Günü ile ilgili çok hoş mesajlar sunuyoruz sizlere :)

- Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

- Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

- Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendim... Sevgililer günün kutlu olsun!

- Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

- Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine bebeğim.

- Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

- Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

- Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz... İyi ki varsın!

- Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

- Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir
    saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

- O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

- Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİler GÜnÜ Mesajlari

Sevgİlİler GÜnÜ Mesajlari

sevgililer gunu mesajlari azerice sevgililer gunu mesajlari azeri gunune aid smsler gunune aid mesajlar sozler • O Kadar Guzelsin Ki Yuzune Bakamiyorum. Titriyor Ellerim, Ellerini Tutamiyorum. Oylesine Baglanmisim Ki Sensiz Duramiyorum. Sevgililer Gunun Kutlu Olsun! • Guller Anlatsin Sana Olan Sevgimi, Guller Anlatsin Yanlizligimi, Caresizligimi. Yavas Yavas Eriyen Yuregimi Guller Anlatsin Ben...
  2. Sevgililer Günü mesajlarına DİKKAT!

Sevgililer Günü mesajlarına DİKKAT!

Sevgililer Günü nedeniyle gelen aşk maillerine dikkat. Bilgisayar uzmanları, milyonlarca kullanıcıyı uyararak "bugüne kadarki en gelişmiş virüs"ün dolaşımda olduğunu belirtti. "Storm" (Fırtına) isimli virüsün çok hızlı yayıldığı ve özellikle 14 Şubat Sevgililer Günü yollanacak olan aşk mailleriyle kullanılacağı bildirildi. Geçen ocak ayında dolaşıma giren Storm virüsünün...
  3. 2010 sevgililer günü mesajları

2010 sevgililer günü mesajları

sevgililer günü mesajı 2010 yılının en yeni sevgililer günü mesajlarıyla 14 Şubat ta sevgilinize sevdiğinizi ve duygularınızı haykırın:tik: ♥Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim.♥ ♥ Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.♥ ♥Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum♥ ♥Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki...
  4. Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar

Sevgililer Günü İle İlgili Şarkılar Sevgililer gününde nişanlımla evde dans etmeyi düşünüyorum ama hangi şarkıda dans edelim işte onu bilmiyorum :) Sizden öneri bekliyorum
  5. Facebook sevgililer günü mesajları

Facebook sevgililer günü mesajları

Facebook sevgililer günü mesajları Facebook sevgililer günü 2012 Merhaba Sevgili Melek2ler ve misafirler, sizler için bu güne özel Sevgililer günü Facebook sözleri mesajları paylaşıyoruz :)Sevgililer gününde Facebookta sevgilinizle paylaşacağınız Sevgiliniz için güzel mesajlar; * Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam...

Sayfayı Paylaş