Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları

M

Misafir

Forum Okuru
Sevgililer Günü İle İlgili Mesajları
Sevgililer Günü Mesajlar?
Sevgililer Günü ?le ?lgili Mesajlar?

Sevgililer Günü için ramak kald? Melek'lerim. Biz de say?l? günler kaaln Sevgililer Günü için bir çok ara?t?rma yap?yor ve o güne özel konulara yer veriyoruz sitemizde. Yine Sevgililer Günü için özel bir konuya daha de?iniyor ve Sevgililer Günü ile ilgili çok ho? mesajlar sunuyoruz sizlere :)

ucuz_sevgililer_gunu_hediyeleri%20(11)-3d8.jpg

- Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime de?se samanyolundan bir y?ld?z dü?er. Sevgililer günün kutlu olsun!

- Denizi içerken maviler tak?ld? bo?az?ma, karaya vuran bal?k gibi ç?rp?n?yorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

- Nas?l ki uzaktaki y?ld?z parlak gelirse insana, uzakta oldu?un için tutkunum sana! Hani en güzel a?klar imkans?z gelir ya insana, imkans?z oldu?un için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, orman?n denizinde huzur gibisin, ?????m sensin, güne?imsin... Bil ki çok özlendim... Sevgililer günün kutlu olsun!

- Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve dü?tü?üm yer dudaklar?n olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

- Hani gözler vard?r sözleri anlat?r, hani sözler vard?r gözleri anlat?r, bir de a?k vard?r seni anlat?r... Nice sevgililer günlerine bebe?im.

- Seni her dü?ündü?ümde kalbime bir y?ld?z çiziyorum. Benim ?imdi kaç y?ld?z?m var biliyor musun? Benim art?k bir gökyüzüm var... Sevgililer günümüz kutlu olsun!

- Bugün her zamankinden farkl? bir ?ey yapay?m dedim olmad? yine sana defalarca a??k olup seni dü?ündüm... Sevgililer günün kutlu olsun!

- Yedi ayr? iklimden yedi çesit ar? getirseler yedi çesit ar? yedi ayr? çiçe?i dola?sa yedi ayr? çiçekten bal yapsa senin kadar tatl? olamaz... ?yi ki vars?n!

- E?er gökyüzü bir parça ka??t, deniz bir ?i?e mürekkep olsayd? yine de sana olan duygular?m? yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

- Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikan?n 60 saniye oldu?u ö?retildi ama sensiz geçen bir
saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldu?u ö?retilmedi. Ya?am?m?z?n her an?nda birlikte olmam?z dile?iyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.

- O kadar güzelsin ki yüzüne bakam?yorum. Titriyor ellerim, ellerini tutam?yorum. Öylesine ba?lanm???m ki sensiz duram?yorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

- Do?an her günün sabah?nda içimde gözlerini görebilmek a?k? olmasa, inan hiçbir ?eye de?mezdi ya?amak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Geri