gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevgililer günü makyajı

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevgililer günü makyajı
    Sevgililer gününde çok şık giyinmek istiyorum ve sizden Sevgililer günü makyajı önerileri bekliyorum kızlar

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sevgililer günü makyajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

Canım Ailem ’deki Meliha gibi sabretmeyi,yıllarca beklemeyi bilen; AŞK Oyunu’ndaki Sarp gibi; aşkına şiirler yazan, besteler yapabilen; Kurtlar Vadisi’ndeki Elif gibi “mabedimsin” diyebilen; AŞk-ı Memnu’daki Bihter gibi aşka içten içe ısınan; Elveda Rumeli’deki Alex gibi engelleri aşan; Tek Türkiye’deki Tarık gibi yolundan asla şaşmayan; Avrupa Yakası’ndaki Makbule gibi aşkı yemek ile...
  2. Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

Sevgiliye Hediye ( Sevgililer Günü Hediyesi)

sevgiliye hediye yapma sevgiliye hediye yapmak kitap yapmak sevgilime kendim istiyorum Şunun şurasında Şubat ayına 2 gün, ee haliyle 14 Şubat Sevgililer gününe de 16 güncük kaldı. Eğer gerçekten orjinal bişey hediye etmek istiyorsanız sevgilinize bence hazırlıklar şimdiden başlamalı. İşte sizlere sunacağım bu fiklirler gerçekten çok değişik ve orjinaller. Sevgiliye hediye alma işi...
  3. Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi

Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri Sevgiliye Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi "14 Şubat Sevgililer Günü için sevgilime hediye alacağım ama çok pahalı hediye alamam" diyen tüm arkadaşlarımız, işte sizler için ucuz ve romantik sevgililer günü hediye önerilerimiz burada :) Buyrun Melek'ler;
  4. sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

Bu yıl ilk kez sevgililer günün kutluycam :) Sevgilimle dışarı çıkacaz da acaba diyorum abartısız hafif nasıl bir makyaj yapsam, neler önerirsiniz? Beyaz tenliyim :)
  5. sevgililer günü bugün nasıl makyaj yapmalıyım?

sevgililer günü bugün nasıl makyaj yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar.Öğleden sonra arkadaşımla buluşacağım,kıyafetime karar verdim ama makyajımı bilemiyorum.Sizce bu özel gün nasıl bir makyaj yapsam acil yardım :)

Sayfayı Paylaş