gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer günü mektupları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu sevgililer gününde askerde olan sevgilime mektup yazacağım ama tam olarak neyi nasıl yazayım kafam durdu. Sevgililer gününün anlam ve ehemmiyetine uygun birşeylerde yazmak istiyorum da acaba sizde örnek mektuplar var mı ?

sevgililer günü mektupları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Mektup

sevgiliye yıldönümü mektubu yıldönümü mektupları sevgiliye yazıları evlilik mektubu evlilik mektupları Sonsuz Sevgiyle.. Seni ezberlemeye çalışıyorum.. Kendini bana bırak, senden alabileceğim hiç bir şey yok, hele senin haberin olmadan asla.. Gözlerine dokunmak için ne kadar uzun zamandır bekliyorum, biliyor musun? Ya saçlarını koklamak için. Yasemin gibi kokuyorlar... Belki de daha güzel....
  2. sevgiliye mektup

sevgiliye mektup

Sen...Yüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebi...Her gece uykum,her sabah güneşim.Yıldızım,ay'ım,akan kanım.Bitmeyen masalım.Bahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengim.Gökyüzüm,denizim,mavim sen... Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat sen...Sebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım...
  3. sevgiliye mektuplar

sevgiliye mektuplar

Gene aynı yerden yazıyorum sana... Sen aynı yerde misin bilinmez. Sevgilim gidişinin arkasından aylar geçti, yıla döndü. Belki geleceksin diye bekledim. Gelecek misin? Giden unutulurmuş bebeğim.. Ben unutamadım, gidişinden sonra çok ağladım, sensizliğe dayanamadım, sensizlikte yandım. Sonra elime kalemimi alıp hep sana yazdım. Kitaplığımda çok şiirlerim var, çok sevdaları anlatan...
  4. Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Sevgililer Günü İçin Mektup!

Sinan Akçıl'dan Ebru Şallı'ya Sevgililer Günü İçin Mektup!

sinan akçıl ebru şallı, sinan akçıl haberleri, ebru şallı haberleri Sevgili melekler, bir süredir birlikte olan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl aşkı doludizgin devam ederken, sevgililer günü dolayısıyla Sinan Akçıl Ebru Şallı'ya bir mektup yazdı. Aşkını ve sevgisini bu mektupta dile getiren Akçıl'ın işte o duygu satırlarla dolu mektubu... Senin bana gülüşün,benim o an ölüşüm sözlere...

Sayfayı Paylaş