gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer günü mesajları resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevgililer günü mesajları resimli Merhaba hepinizin sevgililer gününü kutluyorum ve sizden bu güne özel çok hoş resimli mesajlar istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

sevgililer günü mesajları resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİler GÜnÜ Mesajlari

Sevgİlİler GÜnÜ Mesajlari

sevgililer gunu mesajlari azerice sevgililer gunu mesajlari azeri gunune aid smsler gunune aid mesajlar sozler • O Kadar Guzelsin Ki Yuzune Bakamiyorum. Titriyor Ellerim, Ellerini Tutamiyorum. Oylesine Baglanmisim Ki Sensiz Duramiyorum. Sevgililer Gunun Kutlu Olsun! • Guller Anlatsin Sana Olan Sevgimi, Guller Anlatsin Yanlizligimi, Caresizligimi. Yavas Yavas Eriyen Yuregimi Guller Anlatsin Ben...
  2. Sevgililer Günü mesajlarına DİKKAT!

Sevgililer Günü mesajlarına DİKKAT!

Sevgililer Günü nedeniyle gelen aşk maillerine dikkat. Bilgisayar uzmanları, milyonlarca kullanıcıyı uyararak "bugüne kadarki en gelişmiş virüs"ün dolaşımda olduğunu belirtti. "Storm" (Fırtına) isimli virüsün çok hızlı yayıldığı ve özellikle 14 Şubat Sevgililer Günü yollanacak olan aşk mailleriyle kullanılacağı bildirildi. Geçen ocak ayında dolaşıma giren Storm virüsünün...
  3. 2010 sevgililer günü mesajları

2010 sevgililer günü mesajları

sevgililer günü mesajı 2010 yılının en yeni sevgililer günü mesajlarıyla 14 Şubat ta sevgilinize sevdiğinizi ve duygularınızı haykırın:tik: ♥Seninleyken Kısa Süreli Zamanlarımızda uzun ömürlü Anılara imza Atıyorum bebeğim.♥ ♥ Benim için Hayat Sen, Nefes Sensin bebeğim.♥ ♥Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum♥ ♥Sen Kısa hayatımın öz Aşkısın Sen Sözlerimdeki...
  4. Facebook sevgililer günü mesajları

Facebook sevgililer günü mesajları

Facebook sevgililer günü mesajları Facebook sevgililer günü 2012 Merhaba Sevgili Melek2ler ve misafirler, sizler için bu güne özel Sevgililer günü Facebook sözleri mesajları paylaşıyoruz :)Sevgililer gününde Facebookta sevgilinizle paylaşacağınız Sevgiliniz için güzel mesajlar; * Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam...
  5. Resimli sevgililer günü sözleri mesajları yeni

Resimli sevgililer günü sözleri mesajları yeni

sevgililer günü mesajları sevgililer günü sözleri 2012 Bu gün sevgi günü, sevgililerin günü... biz de bu güne özel resimli ve yeni çok romantik sevgililer günü sözlerini, tüm birbirini sevenlere armağan ediyoruz Melek'ler:) ♥Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.♥ ♥Gönlüme taht...

Sayfayı Paylaş