gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

sevgılıler gunu......

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

selam kızlar;bıldıgınız gıbı haftaya pazar sevgılıler gunu sevgılısı,eşi ve sevdıgı olan herkese soruyorum hedıye olarak degılde plan olarak neler yapılabılır ogun ıcın bı planınız varsa bızımle paylasmak ıstersenız buyrun beklıyoruzzzz...paylasımı olan herkese sımdıden tesekkurler.....

sevgılıler gunu...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızdan sevgılısıne mektup..

kızdan sevgılısıne mektup..

Elime son kez aldim kagit kalemi, Bu sana son mektubum. Postaci son bir kez haber getirecek...Benden sana. Canim bilirim aldirmazsin hiçbirseye, Ne sevgiye ne de hislere. Simdi elimde bir sigara var, Bugün çok içtim. Bilirim kizacaksin, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine ayni cevabi verecegim: Dertliyim. Son kez bu kalp derdinle dolu. Bu mektubumda Seni ne kadar sevdigimi...
  2. gine

gine

Gine Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, Gine Bissau ile Sierra Leone arasında yer alır. Coğrafi konumu: 11 00 Kuzey enlemi, 10 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 245,857 km² Sınırları: toplam: 3,399 km sınır komşuları: Fildişi sahili 610 km, Gine Bissau 386 km, Liberya 563 km, Mali 858 km, Senegal 330 km, Sierra Leone 652 km Sahil...
  3. melekler sevgılıler gunu

melekler sevgılıler gunu

evet kızlar dun gecekı sevgılıler gununuz nasıl gectı hepınızden kısada olsa bır yorum beklıyorum buyrun anlatın konusalım hangımızın kı odun hangımızınkı romantıkmiş :D:D

Sayfayı Paylaş