gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer gününde kimler yalnız?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam 14 şubat sevgililer gününde esvgilisi olmayıpta bugünü yalnız geçirecek kimler var benim gibi? İnsanlar çarşı pazar alışveriş yapıyor hediyeler alıyorlar ama benim ne hediye alacak nede benim alacağım bir sevgilim yok o yüzden nefret ediyorum esvgililer gününden

Benimle aynı durumu yaşayan kimler var bakalım

sevgililer gününde kimler yalnız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgİlİler GÜnÜnÜn TarİhÇesİ!

Sevgİlİler GÜnÜnÜn TarİhÇesİ!

Hakkında değişik yorum ve tanımlamaların yapıldığı bu günle ilgili bir görüş bakın söyle: St. Valentine Aşıklar Günü, İsa'dan önce 4.yüzyıl Roması'nda kutlanan, Çobanların Tanrısı " Faurus Lupercus" şenliğine, başka bir deyişle " Kurt Bayramı'na salıyor köklerini. Her 15 Şubat'ta genç Romalılar, içinde Tanrı Kurt'un yaşadığı varsayılan bir...
  2. Yalnızlara Sevgililer Günü Tavsiyeleri

Yalnızlara Sevgililer Günü Tavsiyeleri

Arkadaşlr 14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor o günün en kötü yanı herkes sevgilisiyle el ele kol kola dolaşırken sizin yalnız başınıza vakit geçiriyor olmanız... Ama üzülmeyin 14 Şubat'ı yalnız geçirceklere ilginç tavsiyeler var eminim biri size uyacaktır:ehi: 1. Öncelikle nefret ettiğin eski sevgililerin varsa eğer, onlardan sana kalan her şeyi çocuk esirgeme kurumlarına ve sokak...
  3. Sevgililer gününde ne giysem ?

Sevgililer gününde ne giysem ?

sevgililer gününde ne giysem Sevgililer Günü İçin Öneriler 14 Şubat Sevgililer günü için ne giyeceğinize karar veremediyseniz işte size mükemmel alternatifler ; Sexy Parıltı abiye Astarlı, göğüs pedli bu straples abiye ile göz kamaştırın. XS - S bedenlere uygundur. 71 cm uzunluğundadır ve iç göstermez. Dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Göğüs kısmında şerit boyu taşları...
  4. sevgililer gününü kim çıkarmış, tarihçesi ne?

sevgililer gününü kim çıkarmış, tarihçesi ne?

Arkadaşlar ya, bu sevgililer günü zımbırtısını kim çıkarmış başımıza? Tuhaf tuhaf adetler, var mı bu olayın tarihçesi falan ?

Sayfayı Paylaş