gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer gününde ne alsam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar benim bir süredir birlikte olduğum erkek arkadaşım var malum yakında sevgililer günü aslında ilk sevgililer gününü kutlucaz ama ben ona hem çok anlamlı hemde hoşuna gidebileceği birşeyler almak istiyorum lütfen bu konuda fikir verirmisiniz hediye mutlaka değişik alışıgelmişin dışında birşeyler olmalı

sevgililer gününde ne alsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününde ne giysem ?

Sevgililer gününde ne giysem ?

sevgililer gününde ne giysem Sevgililer Günü İçin Öneriler 14 Şubat Sevgililer günü için ne giyeceğinize karar veremediyseniz işte size mükemmel alternatifler ; Sexy Parıltı abiye Astarlı, göğüs pedli bu straples abiye ile göz kamaştırın. XS - S bedenlere uygundur. 71 cm uzunluğundadır ve iç göstermez. Dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Göğüs kısmında şerit boyu taşları...
  2. Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

14 Şubatta Ne Hediye Edilir sevgililer gününde Ne Alınır Bir sevdiği olanların belki de en zor günü yaklaşıyor melekler :D:D Sevgililer günü!. Zor diyorum, çünkü geçirilen ilk sevgililer günü olmayacaksa hediye seçimi için kafalar aorlanmaya başlar :) Geçen sene ne almıştım, bu sene ne almalıyım? İlk sevgililer günü ise, nasıl birşey alınacağına karar vermek hayli zorlaşır. Biz de size...
  3. Altı Gün Orucu Nedir Altı Gün Orucu Hakkında Bilgiler

Altı Gün Orucu Nedir Altı Gün Orucu Hakkında Bilgiler

Altı Gün Orucu Altı Gün Orucu Ne Zaman Tutulur Sevgili melekler, altı gün orucu şevval orucu da denilen nafile bir ibadettir. Bu sayfamızda Altı Gün Orucu nedir, Altı Gün Orucu Ne Zaman Tutulur sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.. Şevval ayı Ramazan ayından sonra gelen Hicri aydır. Ramazan Bayramı Şevval ayının 1., 2. ve 3. günü kutlanır. Farz olan Ramazan orucunun yanında Şevval...
  4. sevgililer gününü kim çıkarmış, tarihçesi ne?

sevgililer gününü kim çıkarmış, tarihçesi ne?

Arkadaşlar ya, bu sevgililer günü zımbırtısını kim çıkarmış başımıza? Tuhaf tuhaf adetler, var mı bu olayın tarihçesi falan ?
  5. Sevgililer gününe ne hediye alsam

Sevgililer gününe ne hediye alsam

Kızlar sevgililer gününe çok az bir süre kaldı acaba erkek sevgilime ( yani bayanım diye öyle dedim ) :) ne hediyesi alsam acaba yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve bu bizim ilk sevgililer günümüz oluyor. Bana bir fikir verin lütfen kafayı taktım şimdi ben buna :D:D

Sayfayı Paylaş