gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba. Biliyorsunuz haftaya sevgililer günü ve ben kız arkadaşımı nereye götürceğime karar veremöedim.Sizler bayansınız, size sormak mantıklı geldi, sizce nereye gidilir o gün ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    14 Şubatı evde geçirmek istemiyorsanız öncelikle nereye gitmek istediğinize karar verin. Mekan ismi belirlemeden önce ne tarz bir akşam istediğinizi düşünün. Özellikle beyler, partnerlerinin ne tarz bir akşamdan hoşalanacağını düşünmeli ve mekan seçimini buna göre yapmalılar.
    Tarza karar verdikten sonra ekonomik anlamda size uygun bir mekan bulmanız önerilir. Ekonomik gücünüze uygun mekanları listeleyin ve aralarından size uyun olanı seçin.

Şimdi geldik son aşamaya 14 şubatta yer yok sözünü duymak istemiyorsanız seçtiğiniz mekana acilen rezervasyon yaptırın ve ayrıntıları tamamlayın.

sevgililer gününde sevgilimle nereye gidebiliriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız melekler :)

Hadi bakalım melekler paylaşalım sevgililer gününde sevgilinize ne alıcaksınız yada ellerinizle ona bişeyler mi hazırlıcaksınız hadi paylaşalım melekler...:)
  2. İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

İstanbulda sevgililer günü için nereye gidebiliriz?

Sevgililer günü geldi çattı ve ben hala sevdiğim kızı nerye götüreceğime karar veremedim. Ciddi düşünüyoruz ve bu ikinci sevgililer günümüz. Geçen sene tam bir fiyaskoydu, bu sene kusursuz olmasını istiyorum.Sizce o gün İstanbulda nerelere gidebiliriz?
  3. sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

sevgilime nasıl sürprizler yapabilirim sevgililer gününde ?

Arkadaşlar, kız arkadaşımla uzun bir süredir beraberiz ve artık iş evliliğe doğru gidiyor. Sizler de bayansınız, o yüzden sormak istiyorum, ona nasıl bir sürpriz yapsam mutlu olur.Değişik fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum..:)
  4. Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Ankaradayım sevgilimi sevgililer gününde nereye götürebilirim?

Merhaba hanımlar. Sevgilimi bu sevgililer gününde iyi bir yere götürmek istiyorum ama buraları çok iyi bilmiyorum.Geleli 1 sene oldu.Ankarada sevgilimle nerede kutlama yapabiliriz?
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş