gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Sevgililer gününe degisik bir Hediye!!!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

kedi değişik hediyeler değişik sevgililer günü hediyeleri Sevgiliye, Kocaya, Nisanliya, Sözlüye herkese en degisik ve güzel Sevgililer günü hediyesi burda. Malum 14 Subat yaklasiyor ve siz hala birsey almadiysaniz hem geyik olsaun diye hemde bu yil bir farklilik yaratmak icin bu Shirtleri kacirmayin...

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

suCre ve juju bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]kopyalayamadım ama bisikletli olan çok güzel gerçektende tşkler

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Bunlar çok güzeller emeklerine sağlık canım teşekkürler...

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy aslaaa böle bir hediyeyiiii kabull etmezzz kii yafff :(

6. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Begenmenize sevindim kizlar =)

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bizde bunun siyahı var bütün tavsiyelere baktım hepsini yapmışız yaa off ne alcam şunun şurasında kaç gün kaldı :S

Sevgililer gününe degisik bir Hediye!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününe özel hediye

Sevgililer gününe özel hediye

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda...
  2. Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

14 Şubatta Ne Hediye Edilir sevgililer gününde Ne Alınır Bir sevdiği olanların belki de en zor günü yaklaşıyor melekler :D:D Sevgililer günü!. Zor diyorum, çünkü geçirilen ilk sevgililer günü olmayacaksa hediye seçimi için kafalar aorlanmaya başlar :) Geçen sene ne almıştım, bu sene ne almalıyım? İlk sevgililer günü ise, nasıl birşey alınacağına karar vermek hayli zorlaşır. Biz de size...
  3. Sevgililer gününe ne hediye alsam

Sevgililer gününe ne hediye alsam

Kızlar sevgililer gününe çok az bir süre kaldı acaba erkek sevgilime ( yani bayanım diye öyle dedim ) :) ne hediyesi alsam acaba yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve bu bizim ilk sevgililer günümüz oluyor. Bana bir fikir verin lütfen kafayı taktım şimdi ben buna :D:D
  4. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...
  5. Sevgililer gününe özel 40 hediye önerisi

Sevgililer gününe özel 40 hediye önerisi

sevgililer gününde sevgilime ne hediye alsam,14 şubat sevgililer gününe özel hediyeler,sevgililer gününde ne hediye alabilirim,sevgililer gününe özel değişik hediye önerileri 1-Romantik mum yolu Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma...

Sayfayı Paylaş