gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgililer gününe özel hediye

Konu, 'İndirim Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sevgililer gününe özel hediyeler sevgililer günü özel hediyeleri günü hediyeler Malum 14 şubat sevgililer günü yaklaşıyor. "Sevgilime ne almalıyım, eşime ne almalıyım" diyenler, So CHIC mağazalarının 2 ila 14 şubat arası her 100 TL'lik alışverişe 20 TL'lik hediye alternatifleri sunuyor. Böylelikle hem hediye alternetifinizi sağlamış oluyor, hemde maddi imkanlarınızda katkıda bulunuyor.

Şimdi gelin So CHIC mağazalarının bu hediye alternatifleri hakkında biraz daha bilgi sahibi olalım ve aşkın sembolü olan papatyaları yakından inceleyelim Melek'ler:)

Papatyalar, aşkın itirafı gibidir. So CHIC’in, papatyalı takı koleksiyonuysa sevgililer gününde aşkınızın en büyük göstergesi olacak!

Papatya fallarında ilham alan So CHIC tasarımcıları, bu güzel koleksiyonu tüm âşıklar için hazırladı. Sevgilinize özel hep seviyor çıkan papatya falınız So CHIC’ in özgün tarzını yansıtıyor. Sevgilinize bu güne özel anlamlı bir armağan vermek isteyenler için kolye ve bileklikten oluşan koleksiyonda sizin falınız hep seviyor çıkacak.

Sevgililer gününe özel hediye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününe degisik bir Hediye!!!

Sevgililer gününe degisik bir Hediye!!!

kedi değişik hediyeler değişik sevgililer günü hediyeleri Sevgiliye, Kocaya, Nisanliya, Sözlüye herkese en degisik ve güzel Sevgililer günü hediyesi burda. Malum 14 Subat yaklasiyor ve siz hala birsey almadiysaniz hem geyik olsaun diye hemde bu yil bir farklilik yaratmak icin bu Shirtleri kacirmayin...
  2. Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

Sevgililer Gününde Ne Hediye Edilir?

14 Şubatta Ne Hediye Edilir sevgililer gününde Ne Alınır Bir sevdiği olanların belki de en zor günü yaklaşıyor melekler :D:D Sevgililer günü!. Zor diyorum, çünkü geçirilen ilk sevgililer günü olmayacaksa hediye seçimi için kafalar aorlanmaya başlar :) Geçen sene ne almıştım, bu sene ne almalıyım? İlk sevgililer günü ise, nasıl birşey alınacağına karar vermek hayli zorlaşır. Biz de size...
  3. Marks&Spencer'dan 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Hediye Çeki!

Marks&Spencer'dan 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Hediye Çeki!

Bu konu; Marks&Spencer'dan 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel Hediye Çeki hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadın alışveriş yapmaktan en çok hoşlandıkları markalar arasında yer alan Mark's & Spencer mağazaları, sevgililer günü için çok güzel bir fırsat sunuyor tüm müşterilerine. 12-17 Şubat arasında mağazadan Worldcard ile yapacağınıa her 200 TLlik alışverişinize mağaza...
  4. Sevgililer gününe ne hediye alsam

Sevgililer gününe ne hediye alsam

Kızlar sevgililer gününe çok az bir süre kaldı acaba erkek sevgilime ( yani bayanım diye öyle dedim ) :) ne hediyesi alsam acaba yaklaşık 9 aydır birlikteyiz ve bu bizim ilk sevgililer günümüz oluyor. Bana bir fikir verin lütfen kafayı taktım şimdi ben buna :D:D
  5. Sevgililer gününe özel 40 hediye önerisi

Sevgililer gününe özel 40 hediye önerisi

sevgililer gününde sevgilime ne hediye alsam,14 şubat sevgililer gününe özel hediyeler,sevgililer gününde ne hediye alabilirim,sevgililer gününe özel değişik hediye önerileri 1-Romantik mum yolu Mumların romantik gücü tartışılmaz! Evinizin giriş kapısından başlayarak yatak odanıza kadar yere küçük, renkli mumlar yerleştirerek bir ‘mum yolu’ yaratın. Eşiniz yatağınızın kenarındaki son muma...

Sayfayı Paylaş