gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sevgililer Gününü Kutlamayan Eşlere İtirazınız Varsa Buyrun !

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, bugün 14 Şubat sevgililer günü. Bazı bayanlar bugüne pek önem vermese de yine de gönül ufacık bir tatlı sözü bile bekliyor. Peki eşler ne yapıyor? Bugünü unutuyor, hatırlamıyor, ya da gavur icadı deyip geçiştiriyor ! :sinirli: Haydi toplanın kızlar, içinizi dökün eşinize, yüzüne karşı bağırarak söyleyip isteyip te söylemediklerinizi bu sayfadan haykırın ! :sinirli: Nasılsa okuyamaz, hiç olmazsa hırsınız söner :puha:

sultansu ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. nihalbul

nihalbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben kapalıyım gitmiş armineden bir eşarp almış hiç almamasından iyidir :):)

sultansu, BEYZA21 ve TİTAN bunu beğendi.
  3. karamelize

karamelize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Benim eşim alacağı şeyi beğenmeyeceğimden korkuyormuşşş. Be adam sen al yeterki ben beğenirim. Bi çiçektemi almayı aklın yer etmiyo. İlla her şeyi ben mi söylüycemmm yaaa birazda kendin akıl et birşeyleri

canelif, sultansu, BEYZA21 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

:puha::puha:

BEYZA21 bunu beğendi.
  5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

delısın karam sen benımkıde bana begendıgım bır elbıse vardı alıcaktı parasını verdı bana dah ıyı oldu elbısede hosuma gıtmedı aksamada yemege cıkarsaaydı ıyıydı :çapkın:

canelif, TİTAN, BEYZA21 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    :puha:Titan bu gün bayanların eteğindeki tüm taşları dökme günü:DGavur icadı olmazsaydı ,14 şubat itibariyle tüm çiftler kavga etmezdi.Bu gün hediyesini alan aldı.Kimi beğenmedi burun kıvırdı,kimi beğenir gibi yapıp bağrına taş bastı.Kimininde evindeki kavganın sesleri ta fizandan duyulur oldu :D

Yani anlamıyorum :) yılda bir gün mü çiftler biribirine sevgilerini haykırıyor.İnan erkeklerin çoğu bu 14 şubat yüzünden prostat olmuştur:puha: kadınlarsa verem..Bana çok yapmacık geliyor.Bırakında bu günü ergenler kutlasın..Evli çiftler siz yıl dönümüzü kutlamaya devam edin :)

sevde 7, TİTAN ve smiley bunu beğendi.
  7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben hic birsey beklemiyorum.... :D beklemeyin kizlar nolcak tek bugün size iyilik yapsa... o güzellikler ummadiginiz anda gelecekki güzel bir süpriz olacak... kizmayin kocaniza, sevindirmeyin seytani :D:D

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha:

Sabah dinlediğim bir habere göre çiftler en çok Sevgililer Gününde kavga ediyorlarmış hahaha

sevde 7, sultansu ve BEYZA21 bunu beğendi.
  9. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    evet bu sene kutlamıcaz dedik gevur adeti olduğu için bide umreye gidiyoz sıkı tasarruf dönemi var evde. bende mantı yaptım çok sever die. akşam maç varmış fenerin 8 de beni aramış yukarda yiyelim diyo. dedim sevgililr günü zaten kutlamıcaktık dedi. ama mantı yaptım dedim olsun çıkar yukarı beraber yiyelim dio. kudurmuş durumdayım şunada. bide süslenip püslenmeyi düşünüyom. giyerim basma eteğimi saç baş dağınık ona fazla bile. çok sinirliyim ya anltamam. siyah kırmızı kalpli nevresim sercektim bide. hiç te gerek yok. yatsın turuncu nervresimde dimi:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

sevde 7, TİTAN ve sultansu bunu beğendi.
  10. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    çok ağır grip geçiryom bide o kadar mantı yaptım. resmen başım dönüyo. keşke yapmasydım:tsk:

TİTAN bunu beğendi.
  11. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    niye öyle diyon beyzam, aşk olsun!! adamlara eziyet ve kapris yapmak için bile kapitalizmin nimetlerinden de yararlanmak lazım. hahaha ve tanrı kapitalist kadını yarattı hahaha

BEYZA21 bunu beğendi.
  12. sultansu

sultansu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    işte tam da bu yüzden kutlanmalı boş bırakmaya gelmiyorlar... gavur icadı olsun işimize yaradıktan sonra önemli değil hahaha

13. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

beyzam dogruyu sole benım yorumumu okuduktan sonramı yazdın bu cumlelerı ne yapalım yaav bızımde hayatımıza bı renk gelıyo arada op da olmazsa evlılıgın tadı olmaz demı ama bılıyoz allah onlardan razı olsun hep alıyolar ama ınsan bugun beklıyo

14. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ne eşim var ne sevgilim. siz sevdiğiyle evlenen ablalarımın eşlerine bir sap olarak bu mübarek günde Allah'tan onlara yaratıcı bir fikir sizi şaşırtacak bir sürpriz olmadı kırmızı bir gül azcık romantiklik ihsan eylemesini dilerim.happy valentine's day :)

15. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

:puha:okudum ama sana istinaden yazmadım kız boş verin bize 365 gün sevgililer günü:D:D

Sevgililer Gününü Kutlamayan Eşlere İtirazınız Varsa Buyrun ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  3. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...
  5. Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

Eşime, Sevgilime Sevgililer Gününde Ne Hediye Alabilirim?

sevgililer günü hediye önerileri, sevgililer günü hediyesi, sevgililer gününde ne alınır Belki yeni bir sevgiliniz var, belki de artık eşinize yıllardır hediye almaktan artık ne alacağınızı bilmez bir durumdasınız. Bay ya da bayan farketmez, bu makalemiz, sevdiğine hediye seçmekte zorlanan herkes için yazıldı. Kadınlara hediye ve erkeklere hediye önerilerimizle aşağıdaki makalede...

Sayfayı Paylaş