Sevgililer Gününü Kutlamayan Eşlere İtirazınız Varsa Buyrun !

:puha:Titan bu gün bayanların eteğindeki tüm taşları dökme günü:DGavur icadı olmazsaydı ,14 şubat itibariyle tüm çiftler kavga etmezdi.Bu gün hediyesini alan aldı.Kimi beğenmedi burun kıvırdı,kimi beğenir gibi yapıp bağrına taş bastı.Kimininde evindeki kavganın sesleri ta fizandan duyulur oldu :D

Yani anlamıyorum :) yılda bir gün mü çiftler biribirine sevgilerini haykırıyor.İnan erkeklerin çoğu bu 14 şubat yüzünden prostat olmuştur:puha: kadınlarsa verem..Bana çok yapmacık geliyor.Bırakında bu günü ergenler kutlasın..Evli çiftler siz yıl dönümüzü kutlamaya devam edin :)

niye öyle diyon beyzam, aşk olsun!! adamlara eziyet ve kapris yapmak için bile kapitalizmin nimetlerinden de yararlanmak lazım. hahaha ve tanrı kapitalist kadını yarattı hahaha

evet bu sene kutlamıcaz dedik gevur adeti olduğu için bide umreye gidiyoz sıkı tasarruf dönemi var evde. bende mantı yaptım çok sever die. akşam maç varmış fenerin 8 de beni aramış yukarda yiyelim diyo. dedim sevgililr günü zaten kutlamıcaktık dedi. ama mantı yaptım dedim olsun çıkar yukarı beraber yiyelim dio. kudurmuş durumdayım şunada. bide süslenip püslenmeyi düşünüyom. giyerim basma eteğimi saç baş dağınık ona fazla bile. çok sinirliyim ya anltamam. siyah kırmızı kalpli nevresim sercektim bide. hiç te gerek yok. yatsın turuncu nervresimde dimi:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:

işte tam da bu yüzden kutlanmalı boş bırakmaya gelmiyorlar... gavur icadı olsun işimize yaradıktan sonra önemli değil hahaha

:puha:Titan bu gün bayanların eteğindeki tüm taşları dökme günü:DGavur icadı olmazsaydı ,14 şubat itibariyle tüm çiftler kavga etmezdi.Bu gün hediyesini alan aldı.Kimi beğenmedi burun kıvırdı,kimi beğenir gibi yapıp bağrına taş bastı.Kimininde evindeki kavganın sesleri ta fizandan duyulur oldu :D

Yani anlamıyorum :) yılda bir gün mü çiftler biribirine sevgilerini haykırıyor.İnan erkeklerin çoğu bu 14 şubat yüzünden prostat olmuştur:puha: kadınlarsa verem..Bana çok yapmacık geliyor.Bırakında bu günü ergenler kutlasın..Evli çiftler siz yıl dönümüzü kutlamaya devam edin :)

beyzam dogruyu sole benım yorumumu okuduktan sonramı yazdın bu cumlelerı ne yapalım yaav bızımde hayatımıza bı renk gelıyo arada op da olmazsa evlılıgın tadı olmaz demı ama bılıyoz allah onlardan razı olsun hep alıyolar ama ınsan bugun beklıyo

ne eşim var ne sevgilim. siz sevdiğiyle evlenen ablalarımın eşlerine bir sap olarak bu mübarek günde Allah'tan onlara yaratıcı bir fikir sizi şaşırtacak bir sürpriz olmadı kırmızı bir gül azcık romantiklik ihsan eylemesini dilerim.happy valentine's day :)

benimki çilekli pasta almış hiç sevmem ki biliyor.ben çikolatalı severim ama kalpli diye almış ve seni seviyorum diye not yazmış.ama çilekli sevmem niye alıyosun yaa.tamam düşünmüş almış ama sevmediğimi de biliyor.suratım bozuldu tabi.sonra yan komşu geldi evli arkadaslar.muhabbet açıldı bir an hepimizin taşları döküldü ortaya.herkes eşinin hatalarını doğrularını anlattı.arada tartışma çıktı aramızda :D ayyy ne berbat uğursuz bir akşamdı yaaa :D yemişim sevgililer gününü ve çilekli pastayı :D:D

benımkıde ılk defa altın bı kolye aldı oda benım gün paramaaa hahahahahahahahaha ama bayadır ben bı kolye ıstıyodum dün bahane oldu yanı kızlaar gitti gun param

evet bu sene kutlamıcaz dedik gevur adeti olduğu için bide umreye gidiyoz sıkı tasarruf dönemi var evde. bende mantı yaptım çok sever die. akşam maç varmış fenerin 8 de beni aramış yukarda yiyelim diyo. dedim sevgililr günü zaten kutlamıcaktık dedi. ama mantı yaptım dedim olsun çıkar yukarı beraber yiyelim dio. kudurmuş durumdayım şunada. bide süslenip püslenmeyi düşünüyom. giyerim basma eteğimi saç baş dağınık ona fazla bile. çok sinirliyim ya anltamam. siyah kırmızı kalpli nevresim sercektim bide. hiç te gerek yok. yatsın turuncu nervresimde dimi:sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli::sinirli:
aycanim sanki benimkini tarif etmissin,benimkide tatilde.okadar zeki ki adam.tatile gidecegi günü hesaplamis hediyesini almis bide bana diyorki,canim sen simdi hediyeyi merak ediyorsundur.ben diyorum yok merak etmiyorum,odiyor kesin catliyosun istersen önce vereyim hediyeni,ben de safim yatamam dedim aldim ,klasik kalpli kolye almis.aksam demezmi ben bilet buldum tatile gidiyorum....ya uyanik kizmayim diye adam gitmis bide hediye almis neyaapiyim,bu senede yalnizdimmmmmmm..........

Geri