gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer gününün şubat ayında kutlanması neyle ilgilidir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevgililer gününün şubat ayında kutlanması neyle ilgilidir bu sorumun cevabını kim verecek bana

sevgililer gününün şubat ayında kutlanması neyle ilgilidir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgililer gününde ne giysem ?

Sevgililer gününde ne giysem ?

sevgililer gününde ne giysem Sevgililer Günü İçin Öneriler 14 Şubat Sevgililer günü için ne giyeceğinize karar veremediyseniz işte size mükemmel alternatifler ; Sexy Parıltı abiye Astarlı, göğüs pedli bu straples abiye ile göz kamaştırın. XS - S bedenlere uygundur. 71 cm uzunluğundadır ve iç göstermez. Dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Göğüs kısmında şerit boyu taşları...
  2. 14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun

14 Şubat Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun

Bu özel günümüzde tüm M.M ailesinin sevgililer gününü kutluyorum... Sevdiğinizle beraber nice birlikteliklere ve sonsuza imza atmanız dileğiyle... Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun:asigim: Seni Çok Seviyorum Bi'tanem...:utan:
  3. 14 Şubat Sevgililer Gününde Sevdiğinize Alabileceğiniz Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Gününde Sevdiğinize Alabileceğiniz Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye 14 Şubat Sevgiliye Hediye Sevgililer günü yaklaştıkça 'Ne hediye alacağım' düşüncesi de insanları meşgul ediyor melekler :) Belki de siz çoktan kararınızı verdiniz. Biz de henüz düşünme aşamasında olacak meleklerimiz için birkaç öneri vermek istiyoruz...:) Bayanlara alınabilecek hediyeler; bir yüzük, kolye, küpe olabilir. Bayanlar takıyı çok severler. Ya da...
  4. sevgililer günüyle ilgili mesajlar yazarmısınız

sevgililer günüyle ilgili mesajlar yazarmısınız

Merhaba. Sevgililer gününün anlamını ifade eden güzel mesajalr arıyorum.Facemden tüm sevgililere ithaf etmek istiyorum. Var mı güzel sevgililer günü mesajlarınız?
  5. 14 Şubat Sevgililer Gününüzü Kutluyoruz Melekler :)

14 Şubat Sevgililer Gününüzü Kutluyoruz Melekler :)

Sevgi, el ele tutuşmaktır, Sevgi, göz göze bakışmaktır. Sevgi, bir kelebek, Sevgi, bazen de bir çiçek. Sevgi, hırlaşmak değil paylaşmak, Sevgi, kavga değil aşkla yaklaşmak. Sevgi, yürekte duyulan kıpırtı, Sevgi, gözde görülen pırıltı. Sevgi, yuva sıcağı, Sevgi, ana kucağı. Sevgi, esirgemek, kollamak, Sevgi, bir yetim saçı okşamak. Sevgi, goncadır, gül olup açılan, Sevgi, şekerdir, dillerden...

Sayfayı Paylaş