gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Sevgililer için Aşk mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

♥ Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM)diyeceğim!… ♥Beni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

♥Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler?…

♥Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi.

♥Aşk bir trafik kazasıdır en yakın hastane nikah masasıdır.

♥Aşk bir çilek beni unutursan çok çek.

♥Göz bakar kalp yaşlı sevginin ilk faslı beraber sevince Sen kerem Ben aslı.

♥Kalp durduğu zaman değil unutulduğu zaman Ölür.

♥Yağmurun her damlasında sen varsın dilerimki Allah”tan yağmur hep yağsın.

♥Kemiklerimden Kalem…Derimden Kağıt…Kanımdan Mürekkep Yapıp Seni Seviyorum Yazıp Yollasam Sana Olan Sevgimin Byüklüğünü Hissedebilirmisin?…

♥Aşkın ecel olsa yine içerim yolun ecel olsa Korkmam yine geçerim.

♥Kalpten kalbe giden yolun ilk durağı gözlerdir.

♥Renlerden maviyi, çiçeklerden gülü, mevsimlerden baharı, ama herşeyden çok SENİ SEVİYORUM…

♥Yarıştım yağmurlarla sabaha kadar Yağdukça ağladım sensin sebebi!…

♥İlk sevgilim değilsin Affet fakat sonuncu olabilirsin dikkat et!

♥Aşkımıza nokta koyma bitanem sana kucak dolusu virgül getiririm ☺☺

♥Aşkı tadan öğrenci sınıfta kalmaya mahkumdur.

♥Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

♥Hatırlamak yaşamak kadar güzelse unutulmak ölüm kadar acıdır.

♥Aşk: bir kişi için felaket, iki kişi için saadet, üç kişi için cinayet!!!

♥Ben seni asil insanların Sevdiği basit sevgiyle değil! Basit insanların Sevdiği asil sevgilerle seviyorum…

♥Gözler dudaklardan önce tebessüm ederse o sevgiden şüphe edilmez…

♥Sen ağlama seni ağlatmak isteyenler ağlasın.

♥Bitmeyen sevgimi açamaz kimse kalp anahtarım yalnızca sende.

♥Bir bakış bir bakışa neler anlatır. Bir bakış bir aşığı senelerce ağlatır…

♥Ben aşkı;Edebiyatta ezberledim,Kimyada formülledim,Matemaktikte çözdüm
    ve Türkçe de söylüyorum SENİ SEVİYORUM

Sevgililer için Aşk mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye mesajlar

sevgiliye mesajlar

sevgiliye mesaj sevgiliye güzel mesajlar mesajlar en güzel özel Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim? Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.Yanağına düşen kar tanesi...
  2. Sevgililer günü için en güzel mesajlar

Sevgililer günü için en güzel mesajlar

Sevdiğiniz kişiye sevgililer gününde içinizden onunla geçen ve ona hissettiğiniz duyguları güzel sözler ve mesajlarla göndermek istemezmisiniz o halde işte sevgililer günü için sevgi mesajları ♥Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.♥ ♥Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı...
  3. Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

Sevgiliye Kısa Günaydın Aşk Mesajları

sevgiliye aşk dolu günaydın mesajı günaydın mesajları 2010 en son aşk mesajları Sabahları uyandığınızda sevdiğinizi romantik bir dille cepten uyandırabilmeniz için sizlere birbirinden hoş mesajlar yazıyoruz, seçin, beğenin :D:D Her Gune Senın Askınla Baslamak Senin Sevgınle Uyanmak Cok Guzel… Seni Cooook Seviorum Askitomm Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin...
  4. İşte size 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Aşk Mesajları

İşte size 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Aşk Mesajları

14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Aşk Mesajları 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü Sevgi Sözleri Evet Melek'ler, 14 Şubat 2012 Sevgililer Gününe özel konularımıza devam ediyor ve şimdide sizlere ve tüm sevenlere 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü sözlerini en güzel mesajlarını sunuyoruz. Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım! Seni...
  5. Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Güzel Aşk Sözleri 2012 yılının en güzel aşk mesajları

Sevgiliye Yeni Güzel Aşk Sözleri Sevgiliye 2012 Güzel Aşk Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret edipte sevgiliye güzel sözler arayan siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere sevgiliye yeni aşk sözleri paylaşımında bulunuyor ve daha önce paylaştığımız 2012 aşk mesajları konumuzu da güncelliyoruz. -Artık ne farkeder birgün çıkıp gelsende, yıldızları indirip yoluma gül...

Sayfayı Paylaş