gebe
  1. selinözkan

selinözkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sevgilim bana vakit ayırmıyo:D

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında selinözkan tarafından paylaşıldı.

sevgilim bana vakit ayırmıyo:( sevgilimle bir sene 7 aydır birlikteyiz birbirimizi çok seviyoruz.daha hiç kavga edip ayrıldığımız olmadı.herşey çok güzel gidiyordu başta.biz başka şehire taşındık ve haftada bir görüşmeye başladık çünkü onuın işi vardı ve çok yoğundu sadece pazar günleri boştu sonra ben üniversiteye daha uzak bi yere gittim bu kez de iki haftada bazen üç haftada bir görüşür olduk.telefonlada çok kouşamıyoruz işi yüzünden onu çok özlüyorum birbirimize güvenmiz tam bu yönden bi sorun yok ama bu durum beni yıpratıyo çünkü ilk çıktığımız zamanlarda her dakika birlikteydik karşı komşumuzdu çünkü ailelerimzde biliyordu zaten ama durum bu olunca ister istemez üzülüyorum birlikte yaptığımız hiçbirşey kalmadı.onu seviyorum evet ama bazı şeyler beni çok yıpratıyo. mesela onun ailesi beni gelin olarak istemiyo onun annesi yüzünden nişanlanamadık ben yine ses çıkartmadım saygımdan hep sustum bizi ayırmak için çok uğraştılar ama başaramadılar.herşeye rağmen birlikteyiz ama bunlar bizi ayırsın stemiyorum.yazık olur bu ilişkiye.o benim evleneceğim adam çünkü.ne ailesine laf edebiliyo ne de bana... iki tarafı da kırmak istemiyo siz söyleyin sevgili melekler ben daha ne yapayım bu ilişki için sabır deseniz aylardır sabrediyorum ama bu ne kadar böyle gidecek:( sevgilim evlilikten bahsetmiyo bile ama beni sevdiğine eminim erkekleri bilirsiniz anne düşkünü oluyorlar ona hayır diyemiyo bu da çok zoruma gidiyo diretse belki tamam diyecekler ama konusunu bile açmıyo siz söyleyin ne yapayım ben daha:((

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Ocak 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende suan okuluna devam et zamana bırak iliskini okul bitmeden evlilik olmasın =)

3. selinözkan

selinözkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın canım bende artık herşeyi zamana bıraktım zaten

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Okulunu bitir canim,zaten okul bitmeden evlenince ne yapacaksin ki,zamana birak biraz iliskini de yipratma bosuna.

5. selinözkan

selinözkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun çok haklısınız:( ama ne yapayım elimde değl üzülüyomm

6. bembeyaz

bembeyaz Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    562
    Ödül Puanları:
    93
    Canım bak bence bu evlendikten sonrada böyle devam eder. Biliyorum çok seviyorsun. Ama bence mantıklı düşün derim... Acaba gerçekten seni mutlu edebilecek mi yoksa evlendikten sonra da annesi böyle hayatınızın içinde olmaya devam mı edecek. Eğer bu kişi senin için hayırsız ise sana tek duam allah karşına başkasını çok sevebileceğin başka birini çıkarsın.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Boşuna kürek çekiyorsun.. Yıllarına yazık.. Daha çıkarken araya mesafede girmiş ve ilgisizse ve üstüne üstlük senin için ailesine karşı seni savunamıyor ve diretemiyorsa unut gitsin tatlım... Hayır gelmez bu ilişkiden sana.. şimdi üzülmek ilerde üzülmekten daha iyidir...

8. selinözkan

selinözkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mantıklı düşününce ayrılmak en doğrusu diyorum bende ama vazgeçemiyorum ki onndan kopamıyorum bi parçam gibi olmuş artık:((

sevgilim bana vakit ayırmıyo:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. D ile M anlasamayan iki sevgili

D ile M anlasamayan iki sevgili

Günlerden bir gün aşk meleği oklarını yanlışlıkla iki kişiye fırlatır. “Bu ne biçim melek” demeyin olmuş bir kere.. Dünyada en son aşık olması gereken iki zıt karakterdir kahramanlarımız. Bir arada olmaması gereken bu iki karakter aslında ömürleri boyunca acı çekmişlerdir ta ki meleğimiz hayatının en büyük hatasını yapana kadar.. Oklar isimlerinin başharfi D ve M olan iki şanssız...
  2. Bana Eski Sevgilini Anlat

Bana Eski Sevgilini Anlat

bana eski sevgilini anlatır mısın Remzi ? -tabi ki,,hiç unutmam iki buçuk yaşındayım,,karşıdan da o geliyo,iki yaşlarında böyle kıvır kıvır saçlı bi hatun,,ahah bi de baktım koşarken düşmesin mi…dururmuyum hemen…………. -abartma Remzi o kadar da eskisini demedim… -bana eski sevgilini anlatır mısın Numan ? -1,65 boyunda 50 kiloda harika bi sarışındı..ne giyse yakışırdı,,hele yemekleri hele...
  3. hayırlı  cumalar sevgili meleklerim :D :D

hayırlı cumalar sevgili meleklerim :D :D

hayırlı cumalar meleklerim

Sayfayı Paylaş