sevgilim bana vakit ayırmıyo:D

selinözkan

Yeni Üye
Üye
sevgilim bana vakit ayırmıyo:D
sevgilim bana vakit ayırmıyo:(

sevgilimle bir sene 7 aydır birlikteyiz birbirimizi çok seviyoruz.daha hiç kavga edip ayrıldığımız olmadı.herşey çok güzel gidiyordu başta.biz başka şehire taşındık ve haftada bir görüşmeye başladık çünkü onuın işi vardı ve çok yoğundu sadece pazar günleri boştu sonra ben üniversiteye daha uzak bi yere gittim bu kez de iki haftada bazen üç haftada bir görüşür olduk.telefonlada çok kouşamıyoruz işi yüzünden onu çok özlüyorum birbirimize güvenmiz tam bu yönden bi sorun yok ama bu durum beni yıpratıyo çünkü ilk çıktığımız zamanlarda her dakika birlikteydik karşı komşumuzdu çünkü ailelerimzde biliyordu zaten ama durum bu olunca ister istemez üzülüyorum birlikte yaptığımız hiçbirşey kalmadı.onu seviyorum evet ama bazı şeyler beni çok yıpratıyo. mesela onun ailesi beni gelin olarak istemiyo onun annesi yüzünden nişanlanamadık ben yine ses çıkartmadım saygımdan hep sustum bizi ayırmak için çok uğraştılar ama başaramadılar.herşeye rağmen birlikteyiz ama bunlar bizi ayırsın stemiyorum.yazık olur bu ilişkiye.o benim evleneceğim adam çünkü.ne ailesine laf edebiliyo ne de bana... iki tarafı da kırmak istemiyo siz söyleyin sevgili melekler ben daha ne yapayım bu ilişki için sabır deseniz aylardır sabrediyorum ama bu ne kadar böyle gidecek:( sevgilim evlilikten bahsetmiyo bile ama beni sevdiğine eminim erkekleri bilirsiniz anne düşkünü oluyorlar ona hayır diyemiyo bu da çok zoruma gidiyo diretse belki tamam diyecekler ama konusunu bile açmıyo siz söyleyin ne yapayım ben daha:((

Moderatör tarafında düzenlendi:
Canım bak bence bu evlendikten sonrada böyle devam eder. Biliyorum çok seviyorsun. Ama bence mantıklı düşün derim... Acaba gerçekten seni mutlu edebilecek mi yoksa evlendikten sonra da annesi böyle hayatınızın içinde olmaya devam mı edecek. Eğer bu kişi senin için hayırsız ise sana tek duam allah karşına başkasını çok sevebileceğin başka birini çıkarsın.

Boşuna kürek çekiyorsun.. Yıllarına yazık.. Daha çıkarken araya mesafede girmiş ve ilgisizse ve üstüne üstlük senin için ailesine karşı seni savunamıyor ve diretemiyorsa unut gitsin tatlım... Hayır gelmez bu ilişkiden sana.. şimdi üzülmek ilerde üzülmekten daha iyidir...

Geri