gebe
  1. selin yılmaz

selin yılmaz Forum Okuru

sevgilim hapiste unuturmu beni

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında selin yılmaz tarafından paylaşıldı.

benim bi sevgilim vardı baya çıkmıştık ama serseriydi ayrılıyoduk sürekli ben ayrılıyodum genellikle o çok yalvarıyodu hatta bikere ağlamıştı ailesi biliyodu beni seviyodu herşeyden koruyodu yüzük felan takcaktık sonradan cezaevine girdi cezaevıne girmeden önce ayrıydık cezaevine gircegi gün bana yine yalvsrmıştı ben barışmadım şimdi cezaevınde bana abisinden bi kaç arkadaşından haber yollattı gelsin demiş ama bazı kişiler çıkarken seviyodu cezaevınde senimi düşüncek diyolar sizce unuturmu beni?

2. handehanci.85

handehanci.85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    bence bunu onun düşünmesi gerekir senin değil canım, o sen onu unuturmusun diye düşünmeli

sevgilim hapiste unuturmu beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Küçük Sevgilim

Benim Küçük Sevgilim

sevgilim sevgılım Benim küçük sevgilim Sen bana neler yaptın Böldün parça parça... Her defasında parçalanmak usanmıştım sevgilim.. Artık ufalmaktan körleşmişti vücudum.. Daha neler neler vardı bana yaptıkların.. Fayda etmiyordu artık düşüncelerim. İstemekle olmuyormuş bazı şeyler.. Sevda yetmiyormuş deli aşklara.. İyilik para etmiyormuş.. Bazen parçalanmakta gerekiyormuş..... Onlar bilmez...
  2. Unutulana yaz beni sevgilim

Unutulana yaz beni sevgilim

o zaman yok say beni. hiç olmayanlara, hiç gelmeyenlere, hiç sevmeyenlere. ................ unutana yazma adımı, unutulana yaz.... ki ben seni.... hani Nazım der ya 'yere saplı bıçakların ışıltısında' ben seni yüreğime saplı bıçakların ışıltısında. bıçaklar ki bursa işi, bıçaklar ki söğüt yaprağı. ha bire dem vurur kanamalardan. ben seni en amansız.... hani adresimizi yitirmiştik zaman...
  3. Beni Bekleme Sevgili!

Beni Bekleme Sevgili!

Hepsi kırılıp parçalandı. Ne varsa aşkımıza ait, kirletip kenara attık. Vakit geç oldu, artık dönmek zor. Sen başka bir ele dokundun, ben yabancı bir kuşun kanadından düştüm. Biz ayrılalı sanki bir asır oldu. Şimdi, “gel” diyorsun; beni bekleme sevgili! Seni hala kalbimin bir köşesinde saklamadığım için değil; geçirdiğimiz zamanı değersiz kıldığım için de değil; artık çok geç oldu, dönemem,...
  4. Benim Sevgilim Bir Odun

Benim Sevgilim Bir Odun

odun sevgili sevgilim beni anlamıyor sevgilim odun sevgili hikayeleri Merhaba Sevgili Melekler, Herkesin başından sevgilileri ile ilgili birşeyler geçmiştir. Bizler bugün bu başınızdan geçen olayları irdelemek yerine, herkesin samimi bir şekilde " Sevgililerinin Odunluklarından " bahsetmelerini ve kaleme almalarını istiyoruz. Amaan benim aklıma gelmiyor, benim sevgili harika vs...

Sayfayı Paylaş