gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Sevgilim..
    Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen... Bulduğuma hala inanamadığımsın... Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Aşkım..

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım

sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşimin doğum günü için değişik sürprizler arıyorum

eşime doğum günü mesajı değişik doğum günü kutlamaları eşime sürprizi eşine mesajları süprizleri önerileri 23 ekimde eşimin doğum günü... o günü çok değişik ve unutamayacağı bir gün olarak hazırlamak istiyorum... sürprizleri eşimde bende çok severiz.. artık yapacak sürpriz kalmadı. akıl verin bana nolurrr... :(
  2. sevgili için güzel sözler arıyorum

sevgili için güzel sözler arıyorum

arkadaşlarım sevgili için söylenecek en güzel sözleri arıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Sevgilime doğum günü mesajları arıyorum kızlar var mı

Sevgilime doğum günü mesajları arıyorum kızlar var mı

Kızlar sevgililere özel doğum günü mesajları arıyorum. Yarın yani pazar günü sevgilimin doğum günü ayrıyız da o eskerde ona bari mesaj atayım diyorum. Acaba çok anlamlı ve güzel bir mesaj atmak istiyorum. Ne yazmalıyım arkadaşlarım. Tüm mesajlar yada sözler kifayetsiz kalır aşkımın yanında ama yinede yazmak istiyorum. Uzaktayız ne yapim.
  4. Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Çok komik mesajlar arıyorum doğum günü için

Arkadaşımın doğumgünü yaklaşıyor kutluycaz ama ona koomik mesajlar atmak istiyorum gün içinde yardım edermisiniz..... :D
  5. sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

sevgilim için doğum günü mesajları yazarmısınız

Merhabalar, sevgilime doğum günü mesajı yazmak istiyorum rica etsem sevgilim için doğum günü mesajları yazabilirmisiniz lütfen?

Sayfayı Paylaş