gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sevgilim Sünnet Olmuyor

Konu, 'Komik Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevgilim Sünnet Olmuyor
    ayyyyyyyyyyy koptum yaaa kadına bak ruh hastası paranoyak olamaz bukadar ya :D zuhmuhnınahahah ahahah

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: gercekten cok hos paylasimdi canm,emegine saglik

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

koptum yaa........dılım vrmıo bısey dıcem ama..emegıne saglık

Sevgilim Sünnet Olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnet

Sünnet

Rüyada sünnet olmak veya sünnetli çocuk görmek, içinizi sikan dertlerinizin halledilecegine, sikintidan kurtularak feraha çikacaginiza delalet eder.
  2. Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydin bi yerin olurdu ama...
  3. Sevgilinin sesi olmayınca olmuyor

Sevgilinin sesi olmayınca olmuyor

sevgilinin sesi citos kıvır kıvır Oturmuşum masanın başına, bilgisayara bakıyorum boş gözlerle. Klavyeyi tıkırdatıyorum arada bir; çalışıyor sansınlar da bulaşmasınlar... Kafam gıcır gıcır bir milyonluk banknot halinde zaten. Sabah yataktan kalkar kalkmaz cilalamışım... Kimseyle uğraşamam. Elim bir telefona gidiyor, bir sigaraya kaç gündür... İkisinden de uzak durmaya çalışıyorum. Sevgilim...
  4. Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. sensiz olmuyor...

sensiz olmuyor...

hani şarkıda diyo ya ''olmuyor olmuyor sensiz olmuyor sen sevmezsen kalbim huzur bulmuyor''...gerçekten de öle herkes huzur mutluluk istiyo ve de sensiz olmuyor..ayrılık ölümden betermiş gerçekten de...

Sayfayı Paylaş