gebe
  1. Yağmur90

Yağmur90 Forum Okuru

Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Yağmur90 tarafından paylaşıldı.

Dün sebebdiz yere sevgilimden ayrldim zaten bir aydır bana karsı soğuktu benden kaynaklanan seyler yüzünden ama genede biraz zamn geçsin düzelerim demişti ben ise onun bu soğukluğuna artık dayanamadım ayrıldım simdi canim cok yanıyor cok pişmanım yardım edin nasıl barisirim. Sevgilim 36 yasında ben 22 onun düşüncelerini anlayacak birine ihtiyacım var

fidansal bunu beğendi.
  2. fidansal

fidansal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Burçlarınız nelerdir ? Ayrıca insanların yaşları ilerledikçe ve enerjileri azaldıkça, daha çok düşünmeye ihtiyaç duyarlar.
    Kandaki hareket azalır :clapping:

3. Yağmur90

Yağmur90 Forum Okuru

Ben akrep o 28 Temmuz. Gercekten barışmak için benim birşeyler yapmm lazım ama ne cok canim yanıyor bı saate nasıl vardım bilmiyorum

fidansal bunu beğendi.
  4. fidansal

fidansal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Emin ol Yağmur o da senin gibi düşünüyor ise arayacaktır. Aksi halde gitsin yolunu bulsun.

5. Yagmur90

Yagmur90 Forum Okuru

dayanadım ona sabahı Msj attım salı gunü konuşuruz dedi sehir dışındaydadi yani barıştık mı dedim düşünelim konuşalım dedi ama ben dayanamadım aksama gene Msj attım saliyi bekleyenim simdi söyle dedim istemiyorum dedi simdi napacagim sakinlestiriciyle ayakta dürüyorum yıkıldım resmen onunla vardmak istiyorum ne olur bosver demeyin akıl verin bana

Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Federline'la barışmak istiyor

Federline'la barışmak istiyor

Amerikalı ünlü şarkıcı Britney Spears, eski eşi Kevin Federline'a geri dönmek istiyor. Şu sıralar iki oğlunun velayeti için Federline ile mahkemelik olan Spears, çocuklarının velayetini kaybetmemek için eski eşiyle barışmaya karar verdi. Spears'ın yakın çevresi, ünlü şarkıcının her gün eski eşini aradığını söylüyor. Ancak bir süredir Playboy güzeli Nicole Narain ile aşk yaşayan Federline,...
  2. Beren Saat-Sevgilimden Ayrılmadım!

Beren Saat-Sevgilimden Ayrılmadım!

istikbal starlife bu ara kıvançla beraber olduğu konuşuluyor gerçi ben yakıştırıyorum keşke olsalar :) Beren Saat "Bülent ile karşılaşmamız ya da tecavüz sahnesi yüzünden ayrıldığımız gibi haberler yazıldı. Ama bunların hepsi çok saçma... Levent'le ayrılık yok, ilişkimiz devam ediyor!" dedi Beren Saat, Levent Semercioğlu'ndan ‘ayrılmadım’ dedi! Kanal D ekranlarında...
  3. sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

beni oda seviyor ama aramıyor,keşke bir sene önce karşıma çıksaydın diyor,ne oldu oldu diyorum söylemiyor,hep seni seveceğim diyor,bizim halimiz ne olacak
  4. Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

Sevgili İle Barışmak İçin Sözler

barış sözleri, barışmak için sözler, etkileyici aşk sözleri Birlikte olduğunuz sevgiliniz ile bugünlerde bir tatsızlık yaşıyor ve onu kırdığınızı düşünüyorsanız sizlere sevgilinizin kalbini tekrar kazanmanız ve onun gönlünü almanız için etkileyici aşk ve barışmak ile ilgili sözleri paylaşıyoruz. Büyük Umutlarımı kırma Ne olur Hadi Barışalım Sevgimiz için büyük bir Adım Atalım Barışmak...
  5. Sevgilime hediye almak istiyorum yardım!

Sevgilime hediye almak istiyorum yardım!

anlamlı ve kullanabileceği bişey olsun öneriler rica ediyorum

Sayfayı Paylaş