gebe
  1. TUNZALE

TUNZALE Forum Okuru

Sevgılımden nedensız yere ayrıldım

Konu, 'Çöplük' kısmında TUNZALE tarafından paylaşıldı.

Sevgılımden nedensız yere ayrıldım KAFAM bu aralar inanılmaz karışık neden ayrıldığımıda bilmiyorum belki sıkıldım belki başka birşey bilemiyorum. Acaba yeniden başlasam onu kendime aşık edebilirmiyim melekler var mı bana bir yol gösterecek birisi ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben nedensiz ayrılık olmaz diye düşünüyorum. Mutlaka bir sebebi vardır hiçbir neden bulamıyorsan bana göre yeterince sevmiyorsundur. Bunalımda olduğunu söylüyorsun ama nedensiz ayrılan sensin peki karşındaki kişiden hiçbir neden öne atmadan ayrıldığını düşünerekten psikolojisini düşünmek bile istemiyorum. Eğer gerçekten çok seviyorsan aşkta asla gurur olmaz geri dönüş adımını mutlaka senin atman gerekiyor tabi sevgilin bunu tekrar kabul ederse orasını da bilemiyorum...

Sevgılımden nedensız yere ayrıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrıldım!

ayrıldım!

Ağlıyorum çünkü, mahbub-u kibriyâdan ayrıldım, Yanıyorum çünkü o nur-i evliyadan ayrıldım. Nasıl yer ile bir olmasın ki bu nâçiz bedenim? Mazhâr-ı tecelli, vâris-i enbiyadan ayrıldım. Uçsuz bucaksız bir çölde garip ve kimsesiz kaldım, Marifet incileri saçan bir deryadan ayrıldım. Ayrılığı, yıkıp hep harap etti vücut şehrimi, Yıkıldım, viraneye döndüm, Süreyyâdan ayrıldım. Dünyalarım...
  2. ah sevgılı

ah sevgılı

Şimdi nerelerdesin? Bu sefer yazdıklarımın, yüreğimin acısının adresi yok! Satırları yazmakta bile zorlanıyorum. Sen gideli kelime haznem daraldı. Tek başıma kaldım buralarda Ansızın dalıyorum, sürekli yollara bakıyorum ve işin acı tarafı gelmeyeceğini de çok iyi biliyorum. Ah Sevgili! Çok hayallerimiz vardı. Hayata dair, aşka dair, ikimizin kaybettiklerine dair. Yazık! Hayallerimiz yarıda...
  3. Sevgılıme :)

Sevgılıme :)

29 temmuz benım ıcın çok ozel çok guzel bır gun insanlıgına askına verdıgı guzellıklerıne ınandıgım yuregımde en derınlerde hissettıgım canım ruh ıkızımın dunyaya geldıgı gun bu gun... çogu ınsan ıcın yerın apayrı olsada benım ıcın çok çoook ozel en ozel yerdesın sevgılım ... Senı dunyaya getıren güler annemınde ellerınden ÖpÜyorum...ne mutluyumkı çok sevdıgım sevgılım var.hanı anlamını...
  4. Ayrıldık!!!

Ayrıldık!!!

Ayrıldık! İçime bakıyorum, kalbimin derinliklerine, yerle yeksan olmuş. Depremden sonra nasıl görünürse bir şehir, yüreğim aynı öyle görünüyor. Uzun sürecek toparlanması, belli! Ayrıldık! Sonunda huzura erdik mi? Ayrılmak için verdiğimiz gizli savaşı kazandığımıza neden sevinmiyoruz ki? İki ucundan tutup çekiştirmedik mi şu gariban aşkın? Oysa, bütün isteği kocaman gönüllerimizde...
  5. Emret sevgılım

Emret sevgılım

EMRET SEVGILIM Baslangiçta sizin hatalarinizi bile sevimli bulan hatun, iliski baslar baslamaz hummali bir faaliyete girisir. Eviniz, saçlariniz, arkadaslariniz, giyim kusaminiz, aliskanliklariniz, hepsi degismeli, onun istedigi gibi olmalidir. Çok yakin bir kiz arkadasim...

Sayfayı Paylaş